Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Jupiter odaları map sorunu

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu odalardaki maplar vsro 274 files clientinde sorunsuz çalışıyor ama 188 files clientte çalışmıyor ama worldmap_mapinfo.txt verileri aynı olmasına rağmen sorun resimdeki gibi. Paint.net ile map odalarını büyülttüm ama bu seferde görüntü kalitesi düşüyor ve mapta kayma meydana geliyor.
Daha önce uğraşıp çözen veya sorunsuz çalışan bir client varsa o da olur.

SRO[2022-05-12 20-51-38]_53.jpg

SRO[2022-05-12 20-55-36]_00.jpg

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
o sorun bendede vardı kardesım frontıerR yada saılorun medıa pk sından cek wordmap dosyaların ıduzelır onlar csro-r prıvate server eger csroda calısıyosan vsro ıse baska bır vsronunkınden cekebılrsın sadece capları bozuk gırılmıs ayrıda data pk ıcınde kı area dosyasındakı jupıter bolumunun yanına jupıter yazısı olmassa mını maptada harıta gorunmuyor

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
o sorun bendede vardı kardesım frontıerR yada saılorun medıa pk sından cek wordmap dosyaların ıduzelır onlar csro-r prıvate server eger csroda calısıyosan vsro ıse baska bır vsronunkınden cekebılrsın sadece capları bozuk gırılmıs ayrıda data pk ıcınde kı area dosyasındakı jupıter bolumunun yanına jupıter yazısı olmassa mını maptada harıta gorunmuyor
isro clientinden çektim mapı ve dosyaları. Vsro farklı bir yapı kullanıyor sanırım onu çözemedim

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
isro clientinden çektim mapı ve dosyaları. Vsro farklı bir yapı kullanıyor sanırım onu çözemedim
knk sen en iyisi kullandıgın versiyona yakın bir vsro private serverinden cek onları veya
bunuda deneyebilirsin harita boyutunu buradan çekiyor

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
knk sen en iyisi kullandıgın versiyona yakın bir vsro private serverinden cek onları veya
Evet bu dosyadan çekiyor biliyorum. Akşam deneyeyim dönüş yaparım.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bu attığındaki ile aynı zaten benim verilerim. Denedim malesef olmadı.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Evet bu dosyadan çekiyor biliyorum. Akşam deneyeyim dönüş yaparım.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bu attığındaki ile aynı zaten benim verilerim. Denedim malesef olmadı.
al kardeşim birde bunları dene medianı yedegını al bunları at dene once hepsını at dene sonra tek tek at dene oluyor ıse tek tek at dene

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
al kardeşim birde bunları dene medianı yedegını al bunları at dene once hepsını at dene sonra tek tek at dene oluyor ıse tek tek at dene
Malesef olmuyor kardeşim sağol yardımın için ama worlmap içeriği bendeki ile aynı zaten değişen bişey olmuyor attıklarınla

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
kendin linkini vermisin bro aynı sorun arabıa dungeonunda varmıs oradan baktınmı aynısını jupıter ıcınde uygulayabılırsın

bu konuda yorumlamıslar arabıayı jupıter ıcınde bence aynısını yapabılrsın

Oyla 0

EvaAngel

Elite
.
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
18
Ksro istemcisini indirin ve map.pk2'yi ve ayrıca media.pk2'den txt dosyalarını alın
çünkü neredeyse aynı

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.