Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sohbet Muhabbet Kaç cap olmalı ?

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Merhaba, arkadaşlar kendi bünyemde yani evimde barındırmış olduğum 256 GB ram 1 TB m2 disk 24 çekirdek işlemcili sunucum 3 4 aydır boşta yatıyor bir ara oyun açtım pay ve yardım vermediğim için oyun tutmadı sanırsam birde level seçimim yanlıştı : )
Sizlere sormak istediğim nasıl bir oyun açmalıyım oyuncular en çok hangi leveli hangi seçenekleri seviyor zor kolay drop sistem vs gibi örnekler verebilirsiniz. Bu arada sunucu hat değerlerim bildiğiniz datacenter hat düzeyinde extra olarak 3kva kesintisiz güç kaynağım var kesintilere karşı 1-2 saat arası rahat çalıştırabilecek düzeyde o kısımları ben düşündüm oyun bile açtım ama tutmadı :D Tutabilecek oyun hakkında yorumda bulunursanız sevinirim. Kendim bilişim işleri ile uğraşıyorum o yönden sorun yok tek bilgi almak istediğim olay yardımsız bir oyun kurup uzun süre açık tutmak elektrik hariç hiçbir giderim yok zaten sunucuda pek fazla elektrik yakan birşey değil 1 yıl hosting olarak kullandım yakmıyor : )
BİLGİLENDİRME : AMAÇ PARA KAZANMAK DEĞİL. PARAYI ZATEN KAZANIYORUZ. OYUN GELİRİ HAYDAN GELİR HUYA GİDER.

WhatsApp Image 2022-07-24 at 16.58.25.jpeg
Opera Anlık Görüntü_2022-07-24_170714_turk.net.png

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
Kısaca para kazanacakları bi sistemi seviyorlar :D

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Zaten herkes kolay para peşinde emek ver çalış kazan mantığı yok direk kolay olsun oturayım para gelsin ben eşşek gibi çalışıyorum. Az gelsin öz olsun diye düşünüyorum ama öyle değil artık sanırım. Guild getireyim 2000 lira ver 3000 lira ver başka bişi yok :D

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,760
Ödül Puanları
213
Yazları solo, yani sadece ch, kış ayları başladığında eu/ch parti zorunluluğu gerektiren oyunlar tercih ediliyor.

80'den başlatıp 90-100-110 şeklinde de gidebilirsin ama düşük capler için Seal of Star'ı öne çıkarman gerekir. Bunun için de drop tablosundan C serisi normal eşyaları.. yani 72 silah ve dengi eşyaların drobunu kaldırman gerekir. 90 cap için de aynını ayarlarsan 80 ve 90 caplerde 3 seal eşya ön planda olur. 100 lv'de zaten bu durum mevcut. Ayrıca Immortal Stone 'un kopyasını takasa kasaya kapalı bir şekilde bir yerlere drop olarak bağlaman cidden hem rekabeti hem de eğlenceyi artırır.

Benim şahsi tercihim o özellikte bir sunucu için 2 oyun açman olur ki guardın kendine aitse bu altına girilebilecek bir yük. Tek oyun açacaksan da 110 Cap ve tamamen job suit giyilerek girilen tüm alanlarda final eşyalara ulaşılabilsin. Haricinde 20-24 saat arasında spawn olan 2 alan ayarlar ve oralara 2 güçlü unique eklersin. O uniquelerden sadece o alanlarda elde edilebilecek eşyalar drop olur. Odaya girişi de gold üzerinden yapar ve giriş npcsini bir kaleye bağlarsan goldu da eritmiş olursun.
Meşakkatli iş ama sunucun varsa ince eleyip sık dokuyarak güzel bir iş çıkaracağına eminim.. başarılar :)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Yazları solo, yani sadece ch, kış ayları başladığında eu/ch parti zorunluluğu gerektiren oyunlar tercih ediliyor.

80'den başlatıp 90-100-110 şeklinde de gidebilirsin ama düşük capler için Seal of Star'ı öne çıkarman gerekir. Bunun için de drop tablosundan C serisi normal eşyaları.. yani 72 silah ve dengi eşyaların drobunu kaldırman gerekir. 90 cap için de aynını ayarlarsan 80 ve 90 caplerde 3 seal eşya ön planda olur. 100 lv'de zaten bu durum mevcut. Ayrıca Immortal Stone 'un kopyasını takasa kasaya kapalı bir şekilde bir yerlere drop olarak bağlaman cidden hem rekabeti hem de eğlenceyi artırır.

Benim şahsi tercihim o özellikte bir sunucu için 2 oyun açman olur ki guardın kendine aitse bu altına girilebilecek bir yük. Tek oyun açacaksan da 110 Cap ve tamamen job suit giyilerek girilen tüm alanlarda final eşyalara ulaşılabilsin. Haricinde 20-24 saat arasında spawn olan 2 alan ayarlar ve oralara 2 güçlü unique eklersin. O uniquelerden sadece o alanlarda elde edilebilecek eşyalar drop olur. Odaya girişi de gold üzerinden yapar ve giriş npcsini bir kaleye bağlarsan goldu da eritmiş olursun.
Meşakkatli iş ama sunucun varsa ince eleyip sık dokuyarak güzel bir iş çıkaracağına eminim.. başarılar :)
Güzel bilgiler için teşekkürler hocam. Ellerine sağlık not olarak kopyaladım txt içine aldım :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Kısacası bu videodaki gibi
Hahahah ne güldüm ya öyle olmaya zorluyorlar. :D

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Ben 125 cap upgrade sistemi yapmayı düşünüyorum ama ne kadar tutar bilemiyorum. Sonuçta isroya 120 cap geldikten sonra oyun piyasası yavaş yavaş çökmeye başlamıştı.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.