Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Paylaşım Karahan Server Files (TwelveSky2)

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,383
Ödül Puanları
113
Features
- Starting Level: M33
- Starting Stat Points: 10k
- Starting Skill Points: 10k
- Starting Money: 1b
- All Maps are available to use and there are no any other limit.

Requirements
- MySQL 5.5
- HeidiSQL
or
-Navicat
- Notepad ++

Short Installation Info
1. Install MySQL 5.5
2. Install HeidiSQL
3. Create Database with name - ts2_gamedb
4. Import Database.sql into it.
5. Go to the CONFIG folder & Edit all .txt files (Put your MySQL root password there).
6. You are good to go!

Start Order

1. CENTER
2. EXTRA
3. RELAY
4. PLAYUSER
5. LOGIN
6. Start.bat file from MAP Folder (Wait until it loads all necessary maps).

Not: Çalışıyor daha önceden kurmuştum. İlah level eklidir.

GM kodları: /item (ITEM ID)
/moncall (MOB ID) + adet

1599964184240.png 1599964204431.png

Ekli dosyalar

• baslat.bat
    39 bayt · Görüntüleme: 107
  • GXDCompress.dll
    144.5 KB · Görüntüleme: 93
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
kardeşim merhabalar öncelikle paylaşım için teşekkürler.Ben dosyaları indirdim ve kurulumu tamamlayıp oyunu açtım.Fakat kanat ve pet takmaya çalışınca bağlantı hatası veriyor ve kullanamıyorum.Bu olay sende de aynı mı ? veya çözümünü biliyormusun???

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,383
Ödül Puanları
113
kardeşim merhabalar öncelikle paylaşım için teşekkürler.Ben dosyaları indirdim ve kurulumu tamamlayıp oyunu açtım.Fakat kanat ve pet takmaya çalışınca bağlantı hatası veriyor ve kullanamıyorum.Bu olay sende de aynı mı ? veya çözümünü biliyormusun???
Server\Files\DATA klasöründe .IMG uzantılı dosyalar var.
Bunlar clientdeki G03_GDATA\D01_GIMAGE2D\005 klasörünün içine at. IMG ler farklı oldugundan olabilir. Bende böyle bir sorun yok.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Burdan da kodlara bakabilirsin.

Ekli dosyalar

• Item & Mob code.rar
    271.4 KB · Görüntüleme: 97
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
kardeşim dediğin gibi server fileslerin içindeki 005 ile başlayan dosyaları cliente dediğin yere attım.Bu sefer petlerin ve pelerinlerin şekillerifelan değişti.Bütün npc ve itemlerin isimleri korece gibi saçma karakterler oldu.
Bende bunun üzerine clientteki eski 005 dosyalarını server filesin içine attım.Pet ve kanatta sıkıntı yok ama ne yaparsam yapayım binek kaydetmeye çalıştığımda yine bağlantı hatası veriyor.
Sendeki 005 dosyalarını paylaşma ihtimalin varmı? birde oyuna infinity2.exe ilemi giriyorsun yoksa twelvesky2.exe ile mi? (yani Start.bat dosyasında neyi gösterdin?)
bir de gm istediği itemi %150 yapabiliyormu?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,383
Ödül Puanları
113
kardeşim dediğin gibi server fileslerin içindeki 005 ile başlayan dosyaları cliente dediğin yere attım.Bu sefer petlerin ve pelerinlerin şekillerifelan değişti.Bütün npc ve itemlerin isimleri korece gibi saçma karakterler oldu.
Bende bunun üzerine clientteki eski 005 dosyalarını server filesin içine attım.Pet ve kanatta sıkıntı yok ama ne yaparsam yapayım binek kaydetmeye çalıştığımda yine bağlantı hatası veriyor.
Sendeki 005 dosyalarını paylaşma ihtimalin varmı? birde oyuna infinity2.exe ilemi giriyorsun yoksa twelvesky2.exe ile mi? (yani Start.bat dosyasında neyi gösterdin?)
12sky2 Altered ya da genesis clientini indirip kullanabilirsin

Source olmadığı için 120% max malesef 150 yok

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
merhaba CENTER'ı baslattığımda [Error::mSERVER.Init()]-(2) hatasını alıyorum neyden kaynaklı olabilir

@Conqueror geri dönüş yapabilirsen çok sevinirim

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
kurulumla alakalı bir videosu olan bilen varmı rica etsem ? (Paylaşım için teşekkürler)

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
merhaba CENTER'ı baslattığımda [Error::mSERVER.Init()]-(2) hatasını alıyorum neyden kaynaklı olabilir

@Conqueror geri dönüş yapabilirsen çok sevinirim
Config ayarını kontrol edin

kurulumla alakalı bir videosu olan bilen varmı rica etsem ? (Paylaşım için teşekkürler)
Kurulumu basittir yapamazsaniz discord adresini bana iletin