Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Karakter boy uzatma

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Beyler bir oyunda görmüştüm GM bir scroll basmıştı boyu birden devleşti janganın ortasındaki ejderha kadar boyu olmuştu bizde şok olmuştuk bunu nasıl yapabilirim.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,072
Ödül Puanları
113
Beyler bir oyunda görmüştüm GM bir scroll basmıştı boyu birden devleşti janganın ortasındaki ejderha kadar boyu olmuştu bizde şok olmuştuk bunu nasıl yapabilirim.
:D skilleffect.txt incele beğendiğin skile aşağıdaki girdiyi tanımla basınca veya kullanınca boyu uzar

misal bunu sen yap o skili kullanmasan karşıdaki takımın boyu uzar ve hızlıca karakteri seçebilirsin pvpde veya bi geniş çaplı bi savaş varsa misal :D

SCT_CHAR_SCALE,2.3,2000

• Beğendim
Tepkiler: PCS

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
çok iyi işte bu fakat server çin bunu nasıl çin skill yaparım

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
bunu GM skill olarak eklemek istiyorum aslında GM Skillerinden 1 tanesini eklermisin. özel skill şehir içinde basılan bir skill olsun

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,072
Ödül Puanları
113
bunu GM skill olarak eklemek istiyorum aslında GM Skillerinden 1 tanesini eklermisin. özel skill şehir içinde basılan bir skill olsun
örnek snowdan veriyorum gerisini kendin yapabilirsin

skilleffect.txt aç bunu arat
SKILL_CH_COLD_SHIELD_A ACT_L
ve o satırı sil alttaki satırı ekle
Rich (BB code):
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

ACT_L olan satırda .efp ile biten ve .wav ile başlayan yer arasına
Hand L UpperArm 0,0,0 none 0,0,0 none 0 SCT_CHAR_SCALE,2.3,2000
bunu ekleyeceksin

1674415752040.png

Video ile olan sonucu gösterdim

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
kodları ayırdım fakat yapadım burdaki koda göre ayarlarmısın

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
bunu ekledim eline sağlık ama bastığım karakter yere gömülüyor bir hata olmalı.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.