Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü (karakter yaratılamadı. lütfen tekrar bağlanmayı deneyin. (s1030

memokala

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
lütfen neden yeni hesap oluşturduğumda bu mesajı aldım

(Karakter oluşturulamadı.Lütfen tekrar bağlanmayı deneyin. (S1030

Bu veritabanını kullanıyorum

Radium Aqua Reborn
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Lütfen öğretmenlere yardım edin

Ekli dosyalar

• 00.jpg
    00.jpg
    298.3 KB · Görüntüleme: 45
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
ODCB hata veriyo bak.
Birde ne zamandır bu hatayı alıyorsun?
Serveri ilk kez mi kurdun ve bu hata ile karşılaştın?
Son yaptığın güncellemelerden sonramı oldu?
www klasöründe ki bilgleri, ODCB bilgilerini, Server.cfg ve diğer .cfg dosyalarını bi kontrol etmekte fayda var.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
ODCB hata veriyo bak.
Birde ne zamandır bu hatayı alıyorsun?
Serveri ilk kez mi kurdun ve bu hata ile karşılaştın?
Son yaptığın güncellemelerden sonramı oldu?
www klasöründe ki bilgleri, ODCB bilgilerini, Server.cfg ve diğer .cfg dosyalarını bi kontrol etmekte fayda var.
Local'de ODBC kullanmanıza gerek yok.
Son 1 seneyi aşkın süredir Win 10 üzerinde SQL 2014 ile çalışıyorum. ODBC kullanmıyorum ve sorun teşkil etmiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Local'de ODBC kullanmanıza gerek yok.
Son 1 seneyi aşkın süredir Win 10 üzerinde SQL 2014 ile çalışıyorum. ODBC kullanmıyorum ve sorun teşkil etmiyor.
Son aktif olduğum dönemde çok baş yakmıştı ODBC bağlantı sorunları. Bunu bi anlatsana sana zahmet öğrenmek isterim ya da link filan varsa ODBC gerektirmeden ilerleme yöntemi.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,146
Ödül Puanları
303
Son aktif olduğum dönemde çok baş yakmıştı ODBC bağlantı sorunları. Bunu bi anlatsana sana zahmet öğrenmek isterim ya da link filan varsa ODBC gerektirmeden ilerleme yöntemi.
Local'de buna gerek yok fakat sunucu üzerinde ODBC bağlantısı DB üzerinde işlem yapması ve bağlantılar için şart. ODBC bağlantısı koparsa düşmeler, modüller arası iletişim kopuklukları oluşuyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Local'de buna gerek yok fakat sunucu üzerinde ODBC bağlantısı DB üzerinde işlem yapması ve bağlantılar için şart. ODBC bağlantısı koparsa düşmeler, modüller arası iletişim kopuklukları oluşuyor.
Local kısmınız algılayamamışım. Benim hatam. Sunucuda nasıl ODBC olmadan işliyo diyorum bende :D
Sağol.

Oyla 0

memokala

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
yeni bir pencere kurdum ve hepsini kurdum
hala bu problemim var
Ayrıca odbc'yi kurdum ve SRO_VT_ACCOUNT ekledim VE ODBC ÜZERİNE PAYLAŞILDI, yeni hesap oluşturduğumda hala sorun var Bunu düzeltmek için tüm haritayı açıyorum lütfen bana yardım edin

Oyla 0

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
yeni bir pencere kurdum ve hepsini kurdum
hala bu problemim var
Ayrıca odbc'yi kurdum ve SRO_VT_ACCOUNT ekledim VE ODBC ÜZERİNE PAYLAŞILDI, yeni hesap oluşturduğumda hala sorun var Bunu düzeltmek için tüm haritayı açıyorum lütfen bana yardım edin
Başlangıç mapinin açık olup olmadığını kontrol ettin mi

Oyla 0

memokala

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
Tüm haritayı açtım

Oyla 0

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Tüm haritayı açtım
AddNewChar prosedürünü kontrol et clean db ile modify etmeyi denermisin birde
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sieger in youtube da videosu var bu hata ile ilgili ona bir bakmanı tavsiye ederim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.