Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Kayıt DC sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XXrime

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar ufak bi sorun yaşıyorum yaşayan veya bilgisi olan kişilerin yardımcı olmasını istiyorum şimdiden herkese teşekkürler :)
Aşağıda eklemiş olduğum görseldeki alana tıkladım an karakter DC yiyor sorunun sebebi çözüm yeri neresi olabilir ?

Service İçin Kontrol Edilmiş Tablolar

_RefMappingShopGroup
_RefMappingShopWithTab
_RefObjCommon
_RefShop
_RefShopGroup
_RefShopItemGroup
_RefShopTab
_RefShopTabGroup
Tabloları kontrol ettiğimde Servislerin 1 olduğunu gördüm bu kısımlardaki servislerde sıkıntı yok

5aJLkD.png

XXrime

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
gameserverde tıkladığında bir hata vermesi lazım o hatanın ekran görüntüsünü at yardımcı olur sitedekiler
GameServer ShardManager her ikisinide kontrol ediyorum Dc verdiği anda FATAL WARNİNG vs hiçbir hata belirmiyor çok saçma bi hata anlamış değilim

Oyla 0

XXrime

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
SORUN çözülmüştür GUARD kaynaklı olduğunu anladım cevap veren yorum atan herkese teşekkürler.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.