Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Kendimi Tekrardan Tanitmak istedim

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
isim:Ali
soyisim:Ak
il:BOLU Aslen Duzceli yim
ilce:Merkez
meslek:657 ye tabii devlet memuruyum Bolu Milli Egitim Mudurlugunde Gorev Yapmaktayim..
ilgilendigi oyunlar:silkroad online metin2 counter strike serisi half life serisi spintires ve spintire mudrunner battlefield 2 multi player euro truck simulator 2 amerikan truck simulator Grand theft auto five grand theft auto san andreas

Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Ali abi beni hatirladinmi 2015te felandi heralde server kurma işiyle felan uğraşıyordun twye bağlanıp seni izliyordum Ahmet delican ben .d

ruya

.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
ismim burhan sadece vsro ile ilgileniyorum sivaslıyım form guzel elimizden geldiğince yardımcı olmayacalısıyoruz

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,926
Ödül Puanları
113
@alikvp Moderator basvurularinizdan ve actiginiz konudan sizi taniyabildim bende :) beni tanimiyorsaniz bende tanitmak isterim! :)

Ismim Mert vsroyla alakali az çok bilgim var o kadar da cok bilgiliyim diyemem :) ama tabiki Belli basli seyleri biliyorum ^^ genellikle oyun oynamayi severim fakat su sira bir projeyle ilgilendigimden pek oyun oynayamiyorum. Oyle yani :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Tekrardan aramıza hoş geldiniz. :)