Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Kervan pet slot

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar dün şöyle bir sorunla karşılatım kervan petin slotunu ve hpsini değiştirmiştim 1 inci değiştirdiğim pette sorun olmadı 2 inci pette şöyle bir sorun oldu slotlar oldu hpde oldu fakat kervancıdan mal alınca altındaki pet kayboluyor dc alıyor bunun sebebi nedir ? db to mediayla sadece ilgili peti cliente geçirdim olmadı elle geçirdim olmadı farklı farklı her türlü şeyler denedim sadece slot değiştirince alıyor bu hata 2 inci pette sorun olacagını düşünmüyorum çünkü slot değiştirmeden önceki hali sağlam sorunu böyle sorunu yok slot değiştirince oluyor bu durum yedeği yükleyip bu sefer 2 petede yaptıgımda bu sefer aynı sorun 1 ve 2 pettede oldu farklı pet de denediğimdede öyle bir durum oldu sizce sorun neyden kaynaklı olabilir ?

Son olarakta şöyle bir sorunum var arkadaşlar ITEM_ETC_SD_TOKEN Coin serisinin cantrade cansell canbuy canborrow candrop can pick 1 yaptim duzenli sekilde mediayada gecirdim kasaya konulmuyor bu hatalar neden olur bılen bırı varsa yorum yaparsa cok sevırım herzaman yaptıgım seyler bu tur hatalarda cıkabılıyor..

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Son olarakta şöyle bir sorunum var arkadaşlar ITEM_ETC_SD_TOKEN Coin serisinin cantrade cansell canbuy canborrow candrop can pick 1 yaptim duzenli sekilde mediayada gecirdim kasaya konulmuyor bu hatalar neden olur bılen bırı varsa yorum yaparsa cok sevırım herzaman yaptıgım seyler bu tur hatalarda cıkabılıyor..
Kasaya koymak için Canborrow 255 yapıcaksın.

Diğer sorun prosedürsel olabilir, kullandığın pet'leri clean db'den çek ya da karşılaştır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kasaya koymak için Canborrow 255 yapıcaksın.

Diğer sorun prosedürsel olabilir, kullandığın pet'leri clean db'den çek ya da karşılaştır.
Sadece 1 pet yapsa iyide Prosedur derken nerenin proseduru bu pet sadece 1 pette degil donkey behometh buffalo da da yapior sadece slot degistirince

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Shard altında bulunan pet prosedürleri.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Evde değilim o yüzden tam net prosedür adı veremiyorum. Bahsi geçen prosedürleri clean db prosedürleri ile karşılaştır ya da değiştir, sonra dene. GS res atmana gerek YOK.
teşekkürler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.