Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Kervan rate sorusu

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar kervan rate konusunda kafama takılan bir soru var. İtem satış çarpanlarını _ItemQuotation tablosudan ayarlandığını biliyorum ama burada 3 tane rate yeri var bunlar;
BaseQuot
Quot_LB
Quot_UB
Bunların hangisi ne işe yarıyor ? Çünkü tabloda 3 ünde de farklı sayılar var.Birde çarpanda 3 yapması 3 kat kar anlamına mı gelir ?

Ü

Üye silindi 3096

za3PN6.png
Buradaki AssocNPC Sütunu _RefObjCommon Tablosundaki Npcnin "ID" sidir. RefItemID Sütunu Yine _RefObjCommon Tablosundaki Trader itemlerinin "ID" sidir.
BaseQuot , Quot_LB, QuotUB Sütunları ise Bizim Çarpan Değerlerimizdir.

BaseQuot -o malın o npcde kaç kâr ile satılacağını temsil eder.
Quot lb düşeceği en düşük oranı temsil eder.
Quot_ub ise en yüksek oranı temsil eder.

Alıntıdır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
za3PN6.png
Buradaki AssocNPC Sütunu _RefObjCommon Tablosundaki Npcnin "ID" sidir. RefItemID Sütunu Yine _RefObjCommon Tablosundaki Trader itemlerinin "ID" sidir.
BaseQuot , Quot_LB, QuotUB Sütunları ise Bizim Çarpan Değerlerimizdir.

BaseQuot -o malın o npcde kaç kâr ile satılacağını temsil eder.
Quot lb düşeceği en düşük oranı temsil eder.
Quot_ub ise en yüksek oranı temsil eder.

Alıntıdır.
En düşük oran ve en yüksek oranı tam anlamadım biraz daha açar mısınız ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

En düşük oran ve en yüksek oranı tam anlamadım biraz daha açar mısınız ?
Mesajda yazdığım gibi alıntı bilgim yok test ederek düşürüp yükseltip oradaki değerleri movetonpc koduyla jangandan misal hotan special ışınlan kodla sat hızlıca test edersin bu sayede

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Olayı bilmiyorsan da bu değerleri kafanda biraz mantıklı düşündükten sonra cevaplaya biliyorsun :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Olayı bilmiyorsan da bu değerleri kafanda biraz mantıklı düşündükten sonra cevaplaya biliyorsun :D
Valla benim aklıma şu geldi kervan itemleri satışta sabit bir kar vermiyor en düşük ile en yüksek arasında bir değer veriyor diye düşündüm.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Valla benim aklıma şu geldi kervan itemleri satışta sabit bir kar vermiyor en düşük ile en yüksek arasında bir değer veriyor diye düşündüm.
Yok kâr sabittir, yoğunlukla aynı malzeme alınıp satılırsa o malzemenin verdiği kâr düşer. Bunu NPC’deki Trade Details’ten görebilirsiniz.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Hocam anladım ama ben şunu anlamadım "Düşeceği en düşük oran veya en yüksek oran" nedir ? ne demek isteniyor ?
Çok kişi o npcden o İtemi alıp satarsa çok alındığı için fiyat düşüyor
Aynı şekilde çok alınmadığı için sen satarsan çok gold veriyor sanırsam saçmaladım 😂 npcde trade details kısmına gel kazanç oranlarını görürsün 😃

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.