Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü kervan stack sorunu (yardım)

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Merhaba forum sakinleri kervan slotu 1 e düşürdüm stackları 1000 yaptım fakat ne yaptıysam 40 olarak alıyor 1000 almıyor 1 yerde eksik var ama bende çözemedim bi yardımcı olurmusunuz
1848 1849 1850

Alınan Beğeni
740
Ödül Puanları
93
Item Stack sayısının media'ya geçip geçmediğini kontrol et.
Aynı şekilde SQL'den de kontrol et.
SQL'de yaptığın değişikliklerden sonra serveri yeniden başlatmayı unutma.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bunun ıcın fixlemenin 3 hata yolu vardır arkadaşım 1 incisi farklı iteme yapmış olabilirsiniz 2 db ye geçirip cliente geçirmemiş olabilirsiniz 3 db yle client uyuşmuyor kod hatası olabilir :)

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Bu şekilde yaparsan oyunun gidişatını bozacağını düşünüyorum
Düşünsene yüksek playerli oyunun var ve 40-50 kişi toplu kervan çekiyor hepsi aynı anda alım yaptığını. Bende çok büyük yan etkileri olur server bile çökebilir. Bundan tam emin değilim ama bilenler konuya yorum yapıp değerlendirsin derim.
Çünkü 7 slot yapmak en mantıklı en kısa yöntemdiye düşünüyorum hem alış stack değeri hem de slot sayısı bazından bakarsak.

İyi forumlar.

Saygılarımla,

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.