Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü kguard açık ama aktif olmuyor

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
portları herşeyı ayarladım ama kguard bir türlü aktif olmuyor yetkili ip olarak deniyim dedim ama işe yaramıyor yardımcı olabilir misiniz?

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
kguard içindeki IP degistirmen gerekiyor. dnSpy ile yapabilirsin bunu.

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
resimdeki gibi açık görünüyor ama etkilemiyor biri yardımcı olabilir mi? usta @tylu bir bakma şansın varmı?

Ekli dosyalar

• kguardd.png
    kguardd.png
    95 KB · Görüntüleme: 35
Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
2 gündür bir allah'in kulu bakacak hala sağolun yaa birşeyden de soğuttunuz sağolun

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Burada yardımcı olamadılar diye öfleyip püflemene gerek yok davutcan kimse senin işine yardımcı olmak zorundada değil herkesin o anki ruh haline bağlı bu kadar canını sıkma kendine bir editor tut daha iyi.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

2 gündür bir allah'in kulu bakacak hala sağolun yaa birşeyden de soğuttunuz sağolun
tavsiyem kguard kullanma sözde birisi guard yapıp ücretsiz paylaşacaktı ya onu bekle yada ücretli al eğer arkadaş çevresiyle 5-10 kişi takılacaksan sıkıntı değil guard olarak kullanabilirsin ama online açacaksan kullanma millete

birde ip gizle eklediğin resimlerde

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
tavsiyem kguard kullanma sözde birisi guard yapıp ücretsiz paylaşacaktı ya onu bekle yada ücretli al eğer arkadaş çevresiyle 5-10 kişi takılacaksan sıkıntı değil guard olarak kullanabilirsin ama online açacaksan kullanma millete

birde ip gizle eklediğin resimlerde
şuanlık idare edebileceğim guard varmı sizde peki

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
@davutcan Hocam öncellikle 2 gün beklemişsiniz yukarıda kusura bakmayında ben özellikle bununla alakalı konu bile paylaştım. Siz konunuzu güncel tutmazsanız zaten konunuz git gide alt tarafa düşüyor. Böylece siz ne kadar beklerseniz bekleyin konunuzu kimse görmedikten sonra cevap veremez tabiki. Lütfen bir daha konu açmadan önce paylaştığım ''DUYURU'' postuna lütfen bakınız.

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@davutcan konunuz hakkında gerekli açıklamayı yapmıştım. Konunuzu #ÇözümlenenSorunlar bölümüne göndereceğim. Lütfen bir daha ki sefer ''DUYURU'' konusunu okuyup konu açınız.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.