Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış KGuardEDGE v8 Orijinal - En uzun süredir varlığını sürdüren filter hizmetinin en yeni jenerasyonu!

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Yanlış anlamanı istemem ama sırf godsend skillerinde imbue bugu olmadığı için oyunumdan kaldırtmıştı oyuncular. En çok övündüğün özelliği sanırım bir çok oyun kullanamayacak :(

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
13
Yanlış anlamanı istemem ama sırf godsend skillerinde imbue bugu olmadığı için oyunumdan kaldırtmıştı oyuncular. En çok övündüğün özelliği sanırım bir çok oyun kullanamayacak :(
Maalesef oyunculara bazı şeyleri kabul ettirmek zor ama oyuncu adaletsizlik istiyor diye adaletsizliği tercih edecek değiliz 😇

Sektör çöplük oldu. Ya olması gerekeni yapar da düzeltiriz, ya oyuncuların tamamı adına konuşan bir kaç tiplemenin lafına uyup çöp oyunlar tasarlayarak solo kitlenin piyasadan tamamen çıkmasına göz yumarız.

Her kararı oyuncuya bırakırsak vay halimize 😇

Biz SpearSRO görmekten bıktık. Oyununun yine bu buglardan arınmamasına göz yumanlar da tabiki özelliği kapalı tutabilirler.

Tabi biz burada her ne kadar sadece Glavie/Spear buglarından bahsediyor olsak da diğer buildlerdeki bugları da kökten çözdüğünü unutmamak lazım. Özellikle wizardlarda ilk 20 levelde normal attack açıp sonradan kapatmak gibi veya fortress haritalarında açık tutmaya çalışmak gibi saçma sapan çözüm arayışları yerine hiç bir şeyi kapatmayıp sıfır bugu garantiliyor.

Konuda da yazdığımız gibi en iyi adalet, bütün bugların engellenmesiyle olur. Adalet bir tercih değildir.

Godsend skillerini veya başka skilleri hızlandırmak isteyen de direkt hızlandırabilir. Bunun için bug kullanımını açmasına ihtiyacı yoktur. Hem bu yol tercih edildiğinde bugu bilen ile bilmeyen arasındaki adaletsizlik de son bulur.

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
586
Ödül Puanları
93
Aktif olarak kullanmıyorum ama ilk projemde tercih edeceğim isimsiniz. Başından beri takip ediyorum aldığınız olumlu yorumlar ve gelişimler gayet iyi ve yeterli. Zaten kguard isminin verdiği ve şahsınızın verdiği güvene laf dahi söyleyemem. Umarım iyi yerlere varırsınız.🥰
Teşekkür ederiz :)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Yakın zamanda piyasaya süreceğinizi merakla bekliyordum Deneyenlerin veya satın alanların pişman olacağını hiç sanmıyorum. Ömer, Seçkin inşallah emeklerinizin karşılığınızı alırsınız. Bol kazançlar dilerim :)

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
586
Ödül Puanları
93
Yakın zamanda piyasaya süreceğinizi merakla bekliyordum Deneyenlerin veya satın alanların pişman olacağını hiç sanmıyorum. Ömer, Seçkin inşallah emeklerinizin karşılığınızı alırsınız. Bol kazançlar dilerim :)
İnş hep birlikte. Teşekkür ederiz :)

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
hayırlı olsun elinize sağlık uzun zamandır bekliyordum açtığım bütün projelerde Allah kısmet ederse sunucu guard ful paket sizden alıp devam edeceğim elinize emeğinize sağlık

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
586
Ödül Puanları
93
hayırlı olsun elinize sağlık uzun zamandır bekliyordum açtığım bütün projelerde Allah kısmet ederse sunucu guard ful paket sizden alıp devam edeceğim elinize emeğinize sağlık
Teşekkür ederiz, başarının devamını dileriz 😇

Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
Kguard emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor 💪 fantastik özelliklerle aklıma çılgın fikirler geliyor kullanmak için sabırsızlanıyorum ekibin en sevdiğim yanı bir sistem düşünüyorsun bu özellik olsa iyi olurdu diyorsun bir bakıyorsun pat gelmiş bileher zaman ki gibi harikasın ÖMER !

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
586
Ödül Puanları
93
Kguard emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor 💪 fantastik özelliklerle aklıma çılgın fikirler geliyor kullanmak için sabırsızlanıyorum ekibin en sevdiğim yanı bir sistem düşünüyorsun bu özellik olsa iyi olurdu diyorsun bir bakıyorsun pat gelmiş bileher zaman ki gibi harikasın ÖMER !
Teşekkür ederim 🙏🏼

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.