Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış KGuardEDGE v8 Orijinal - En uzun süredir varlığını sürdüren filter hizmetinin en yeni jenerasyonu!

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,089
Ödül Puanları
113
Hayırlı Olsun
Discord'da istek köşesi diye bi sohbet alanı oluşturursun umarım istekleri yazarız ( her ne kadar 1-2 tane istek atsam beğendiğin halde hala göremesemde konuda belki o açılcak sohbet alanına yazınca eklersin belki beğenen kullanmak isteyen elbet çıkar .

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Hayırlı Olsun
Discord'da istek köşesi diye bi sohbet alanı oluşturursun umarım istekleri yazarız ( her ne kadar 1-2 tane istek atsam beğendiğin halde hala göremesemde konuda belki o açılcak sohbet alanına yazınca eklersin belki beğenen kullanmak isteyen elbet çıkar .
Çok teşekkür ederim Hakan.

Söylediğin gibi istek özellikler bizim için çok önemli ve beğendiğim bir çok özellik sırada bekliyor. Ancak bunları belirli bir takvime yerleştiriyoruz ve gerektikçe araya daha acil işleri alıp erteleyebiliyoruz.

KGuardEDGE prensibi kesinlikle en bol özelliklerle en hızlı şekilde geliştirmek değil, en stabil ve en güçlü algoritmalarla güçlü bir test sürecinin sonuçlarına göre hareket etmektir.

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Çok teşekkür ederim Hakan.

Söylediğin gibi istek özellikler bizim için çok önemli ve beğendiğim bir çok özellik sırada bekliyor. Ancak bunları belirli bir takvime yerleştiriyoruz ve gerektikçe araya daha acil işleri alıp erteleyebiliyoruz.

KGuardEDGE prensibi kesinlikle en bol özelliklerle en hızlı şekilde geliştirmek değil, en stabil ve en güçlü algoritmalarla güçlü bir test sürecinin sonuçlarına göre hareket etmektir.
Discord sunucusunda sorularımızı soramıyoruz herhangi bir şey yazamıyoruz. Ayrıca kguard kurulum videosu mevcut mudur? Aradım bulamadım.

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Discord sunucusunda sorularımızı soramıyoruz herhangi bir şey yazamıyoruz. Ayrıca kguard kurulum videosu mevcut mudur? Aradım bulamadım.
dm veya dc üzerinden ulaşırsanız kurulum için destek sağlarız

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Discord sunucusunda sorularımızı soramıyoruz herhangi bir şey yazamıyoruz.
Discord sunucumuza oyuncuların spam yapması nedeniyle onaylı hesap izinleri hazırladık. İlk alışverişinizin ardından hesabınızı onaylıyoruz ve istediğinizi yazabiliyorsunuz.

Harici olarak KGuardEDGE#2899 hesabını ekleyerek de iletişime geçebiliyorsunuz. Ve yanılmıyorsam sonu 13 ile biten bir hesaptan bize halihazırda mesaj attınız ve biz de yanıtladık.

Kurulum için sadece 2 küçük basit aşama var. İkisi de websitemizde ayrıntılı olarak yer almakta. Video gerekliliği yok. Ancak son bir kaç gündür video konusunda yoğun istek var. Bu yüzden bu konuyu da halledeceğiz.

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Discord sunucumuza oyuncuların spam yapması nedeniyle onaylı hesap izinleri hazırladık. İlk alışverişinizin ardından hesabınızı onaylıyoruz ve istediğinizi yazabiliyorsunuz.

Harici olarak KGuardEDGE#2899 hesabını ekleyerek de iletişime geçebiliyorsunuz. Ve yanılmıyorsam sonu 13 ile biten bir hesaptan bize halihazırda mesaj attınız ve biz de yanıtladık.

Kurulum için sadece 2 küçük basit aşama var. İkisi de websitemizde ayrıntılı olarak yer almakta. Video gerekliliği yok. Ancak son bir kaç gündür video konusunda yoğun istek var. Bu yüzden bu konuyu da halledeceğiz.
Kendi açımdan demiyorum sizin açınızdan discorda bi sohbet kısmı eklenilmesi yararınıza olacaktır. Spamı engellemek adına -o kısıma özel- mesaj gönderme süresi düzenlenebilir. Diğer kanallara şuan olduğu gibi onaylı kişiler yazmaya devam eder.
Evet iletişime geçtiniz doğrudur.
Tamamdır videoyu bekliyoruz.
Kolay gelsin iyi satışlar.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.