Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış KGuardEDGE v8 Orijinal - En uzun süredir varlığını sürdüren filter hizmetinin en yeni jenerasyonu!

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,474
Ödül Puanları
113
Hayırlı Olsun Konumuz Kguard Edge 2 3 Aydır Aktif Olarak Serverimle kullanmaktayım müşteri olarak ben yıllardır kguard crack tarzı kullandım alıştığım bir sistemden vazgeçemiyorum aslında yıllardır ömer beyin guardını hayranım ve başka guard tercihim değil

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
13
Hayırlı Olsun Konumuz Kguard Edge 2 3 Aydır Aktif Olarak Serverimle kullanmaktayım müşteri olarak ben yıllardır kguard crack tarzı kullandım alıştığım bir sistemden vazgeçemiyorum aslında yıllardır ömer beyin guardını hayranım ve başka guard tercihim değil
Teşekkür ederim, tabi o eski yazılımlarımızdan çok daha ileri gittik 😇

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
Vay vay her zaman hak ettiğini almanı istemişimdir pek sohbetimiz olmasa da hep takip ediyorum bol oyunculu olsun yeni version dahada ileride görmek isteriz herzaman hak eden insanları <3

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Eline sağlık ömer hocam uzun süredir takip ediyorum bende oldukça başarılı bir sistem dizayn etmişsin ezelden beri bu piyasanın içinde birisin fakat geri plan rollerinde kalman kalitenin düşük olduğunu gösterdiği anlamına gelmiyor kaliteyi resmen marka haline getirmişsin profesyonel bir işçilik yaptığınızı düşünerekten göz gezdireyim dedim bu resmen ultra profesyonel olmuş gerçekten çok iyi takdire şayan bol kazançlar dilerimm yolumuzu çizdik sayende..

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
13
Eline sağlık ömer hocam uzun süredir takip ediyorum bende oldukça başarılı bir sistem dizayn etmişsin ezelden beri bu piyasanın içinde birisin fakat geri plan rollerinde kalman kalitenin düşük olduğunu gösterdiği anlamına gelmiyor kaliteyi resmen marka haline getirmişsin profesyonel bir işçilik yaptığınızı düşünerekten göz gezdireyim dedim bu resmen ultra profesyonel olmuş gerçekten çok iyi takdire şayan bol kazançlar dilerimm yolumuzu çizdik sayende..
Güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Hep birlikte bir adım geriye iki adım ileriye inş.

• Beğendim
Tepkiler: SQL
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
KGuard markasını KGuardEDGE olarak güncelleyebilmek için ciddi bir AR-GE ve ciddi bir geri dönüş planlaması yapıldı emeğe saygı duyan herkese teşekkür ediyoruz.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Neden konusu yok diye soruyordum kendime... Birkaç aydır bakmadım ama yakında bi makina açar denerim yeni özellikleri :)
Başarılar <3

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.