Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru Kovboi Event Tool (ORIGINAL) (Turkish and English)

kovboi

KGuardEDGE
Elite
.
Developer
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
Bir kaç forumda ve paylaşımda cracklenmiş halde gördüm. Programı ben tasarladım ve vsro.org'a özel ücretsiz kullanıma açıyorum.
Crack her zaman risklidir. :)

Ücretsiz Kullanım Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı Adı: vsro.org
Şifre: kovboi

Uygulama veritabanı ayarlarından sonra otomatik olarak veritabanı kurulumu yapmaktadır.

İşlevleri
  • Sınırsız sayıda karaktere giriş yapabilir.
  • Saniyede yaklaşık 10.000 tekil komut işleyebilir.
  • Komut okuyucu algoritma yoğunlukta da boşlukta da hissedilir seviyede CPU tüketmez.
  • Komutları girdiğiniz sıralamayla çalıştırır ve herhangi bir şekilde delay eklemeniz gerekmez. (Örneğin GoTown komutunun ardından RecallUser komutunu kullandınız veya MoveToUser komutunun ardından MakeItem komutunu kullandınız. Teleport işlemi bittikten sonra sıradaki komutu çalıştıracaktır.)
  • Şu prosedürleri kullanabilir: _CharDied, _DoEveryPeriod, _GotPM, _StallBought, _UniqueAppearedDied, GiveDC, GlobalLog, GMSkill, GoTown, LoadMonster, MakeItem, MoveToNPC, MoveToUser, PartyFormLog, PTFormAcceptJoin (PT Form üzerinden istek geldiğinde bu prosedür çalıştırılır. Bu prosedürle reddetmeyi veya onaylamayı karakter adına göre programlayabilirsiniz.), PTFormCreate, PTFormDelete, PTJoinedCharLog, PTKickChar, PTLeavedCharLog, RecallGuild, RecallUser, RefreshCharInventory, SendGlobal, SendLocal, SendNotice, SendPM, StallAdItem, StallClose, StallCreate, StallOpen, StallRemove, TakeCape (Cape takılış süresince sıradaki komutları bekletir.), ToTownUser, UseInvincible, UseInvisible, Warp (Prosedürlerin içeriklerindeki algoritmaları toplu komutlar için ayrı kullanmanızı öneririm.)
  • Global kullanması gerektiğinde envanterinde global yoksa otomatik olarak envanterine global atar.
  • Belirli Query'ler oluşturup schedule edebilirsiniz. Bu Query'ler "go" komutunu da destekliyor. (SQL Agent alternatifi)
  • Stall Bot, Unique Event Bot, SafeTheBoss Event Bot gibi hayal edebileceğiniz her türden eventi sadece prosedürler geliştirerek oluşturabilirsiniz.
  • Oyunda daha kalabalıklık hissi yaratmak için Stall ve PartyForm özelliklerini kullanabilirsiniz.
  • RefreshCharInventory prosedürünü kullanarak herhangi bir yerden online bir karaktere item göndermeniz halinde guardınızın anlık güncelleme desteği yoksa karakteri olduğu yerde bir kez teleport ederek envanterini veya yapılan herhangi bir değişikliği güncelleyebilirsiniz.
  • _UniqueAppearedDied prosedürünü kullanarak kendinize özel geliştirdiğiniz paneliniz varsa anlık unique loglarını güncelleyebilirsiniz.
  • _GotPM prosedürünü kullanarak ChatBot geliştirebilirsiniz.
Eksikleri
  • Sıralı komut özelliği karakter bazlı değil tek iş parçacığından çalışıyor. Dolayısıyla örneğin cape takmak 10 saniye sürer. Bu 10 saniye boyunca diğer karakterlere de verdiğiniz komutlar bekleyecektir.
  • İçeriğinde herhangi bir event yoktur. Tamamen geliştirmeye yönelik tasarlanmıştır. Yani eventleri siz geliştirmelisiniz veya hazır eventler bulmalısınız.
  • Eklenen karakterlere Veritabanı Emiri görevi atamayı unutmamalısınız. Aksi halde verilen emirleri yerine getirmeyeceklerdir.

Programdan Görseller
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Bir kaç forumda ve paylaşımda cracklenmiş halde gördüm. Programı ben tasarladım ve vsro.org'a özel ücretsiz kullanıma açıyorum.
Crack her zaman risklidir. :)

[Gizli İçerik]

Ücretsiz Kullanım Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı Adı: vsro.org
Şifre: kovboi

Uygulama veritabanı ayarlarından sonra otomatik olarak veritabanı kurulumu yapmaktadır.

Programdan Görseller
Eline sağlık teşekkürler :)

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
955
Ödül Puanları
93
üstad teşekkür ederiz <3
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@kovboi içerisinde kullanacağımız event prosedürlerini verebilrmisin sanırım paylaştığın boş bot
cracklenmiş halinde LMS-MADNESS-SURVIAL mevcut şuanda

kovboi

KGuardEDGE
Elite
.
Developer
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
üstad teşekkür ederiz <3
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@kovboi içerisinde kullanacağımız event prosedürlerini verebilrmisin sanırım paylaştığın boş bot
cracklenmiş halinde LMS-MADNESS-SURVIAL mevcut şuanda
Cracklenmiş haldekilerden prosedürleri alabilirsiniz ama kontrol ederek alın. Ben bu programa herhangi bir event tasarlamadım.
Zaten program event programından öte kendi eventinizi geliştirip çalıştırma programı.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.