Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Kulaklık ve Kamera Almak istiyorum Öneri Lazım ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 3096
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 3096

Kulaklık Bütçe = 1500 ~2500 ₺
Kamera Bütçe = 1000 ~ 1500 ₺

Alacağım kulaklık multiplatform desteklemeli = ( Ps4/xbox/PC)

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

dostum kulaklik tavsiyem sana
Sennheiser almani siddetle tavsiye ederim diger kulaklik markalari 5 para etmez Sennheiser al garantili herhangi bir ariza da degisim yapiyorlar tavsiye ederim ben muzisyen olarak aldim pc modelini 2600 tl ye boyle bir ses yok
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 9497

still marka 5 para etmez kulaklik olarak

sana tavsiyem bu modeli hem cebine paranda kalir link birakiyorum ses basinc seviyesi onemli olan ses seviyesi ozelliklerden bak anlarsin piyasada Sennheiser marka dan baska marka tanimam kulaklik olarak

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Gaming kulaklıkta steelseries üzerine yok. Ses frekansları buna göre yapılandırılıyor. Diğer kulaklıklar (sennheiser, jbl, pioneer vb.) müzik dinlemek ve üretmek içindir.

@WickedWitch 'in önerdiği ürünleri ya da bir alt versiyonlarını alabilirsin. Özellikle önerdiği kamera mükemmel ötesi. Rode ise mikrofon konusun da harikülade.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Aslında ne amacla kullanacagınada baglı hakanın bosuna ihtiyacın olmayan şeye para verme tam olarak ne yapmak istiyorsun @EfsaneSro

dostum kulaklik tavsiyem sana
Sennheiser almani siddetle tavsiye ederim diger kulaklik markalari 5 para etmez Sennheiser al garantili herhangi bir ariza da degisim yapiyorlar tavsiye ederim ben muzisyen olarak aldim pc modelini 2600 tl ye boyle bir ses yok

still marka 5 para etmez kulaklik olarak

sana tavsiyem bu modeli hem cebine paranda kalir link birakiyorum ses basinc seviyesi onemli olan ses seviyesi ozelliklerden bak anlarsin piyasada Sennheiser marka dan baska marka tanimam kulaklik olarak
Kanka senin kulaklık farklı bie boyut ve pahalı bu arada ama benim gösterdigim kulaklıkda iyi tavsiye ederim mikrofon ve kamerayı söylememe gerek yok sanırım

Ü

Üye silindi 3096

@WickedWitch dediğin mikrofon ve kamerayı alacağım kulaklık olarak önerdiğin mi başka mı alayım ben oyun için alacağım bunların içinde hoparlör mü ne oluyor ya hani 40 db 50 db gibi kaç var bu kulaklıkta en son versiyonu kaç bu steelseries in @Sieger
Bana yüksek ses lazım dışardaki sesi engellesin özellikle ses düzgün gitsin karşıya 😃

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Bütçeni aşmıyor steelseries 1. Araştıra bilirsin gaming kısmımda yayıncılardada görebilirsin mesela zedxsmurf örnek olarak kulaklıgı alınca gamingi geçtim artık dışardada takarsın çok iyi özellikleri internetten araştır görürsün beyaz rengi daha şık bence onu al alırsan itopyada 1.4 k

Hatta cok professional düşünmüosan mikrifona bile gerek yok kendi miki bile çok iyi ve ekstra olarak kullandıgın bilgisayarın anakartına görede ses seviye artar azalır bendeki anakart asus prime b350 plus anakart 500-600 liraydı zamanında arkadaşa pc topladım 25k anakartı 3kdı asus rog gaming bi serisidi hatırlamıom arada dünya ses farkı var yani

Son olarakta incehesap sitesinde her cuma 21:00 22:00 dı galiba gaming gecesi oluyo ve giriş,orta,ileri seviye a-z ye her ürün oluyor indirimli hepsi satılıyor ordan denk gelirse al 300 500 oynar fiyat

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

hakan butcem 1500 diyorsun kulaklik icin eger baskalarini dinlersen uzulursun ben muzisyenim beni dinlersen karli cikarsin suan sana onerdigim kulaklik 1500 kusurden 900 lira ya dustu bizim arkadas a aldirdim suan kullaniyor evine gittim oyuna girdim yok boyle bir ses zula olsun csgo olsun adamin ayak seslerini cok net duyuyorsun alirsan pisman olmassin benden demesi

Ü

Üye silindi 3096

hakan butcem 1500 diyorsun kulaklik icin eger baskalarini dinlersen uzulursun ben muzisyenim beni dinlersen karli cikarsin suan sana onerdigim kulaklik 1500 kusurden 900 lira ya dustu bizim arkadas a aldirdim suan kullaniyor evine gittim oyuna girdim yok boyle bir ses zula olsun csgo olsun adamin ayak seslerini cok net duyuyorsun alirsan pisman olmassin benden demesi
önerin için teşekkürler ama süngerli olması çok sıkıcı iştede bazen kafama esince takıyorum iş yerinin kendi kulaklığını fakat çok terletiyor o yüzden önerdiğin bana göre değil

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
kanka müzisyensin ama frekanslarla aranın iyi olduğunu sanmıyorum.
Sennheiser aranjman kulaklığı, referans monitör yerine kullanabilirsin, oyunlarda istediğin randımı vermez.

Onun için steelseries'e devam et Hakan.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.