Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Kuramadiginiz PHP panel

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Baslikta belirttigim gibi kuramadiginiz panel olursa 15 gun yillik izindeyim kurar yardimci olurum iyi forunlar...

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Ü

Üye silindi 3096

Mega'da yedeğini almışım buradan bakabilirsin.

Laravel denen birşey varmış o daha iyi onu kullan bence sürekli geliştiriyorlar

devsome ‘nin Discord kanalına katıl ordan takip et güzel şeyler ekliyor çoğu vurkaç serveri sahibi bile katılmışlar sırf bedava panel diye

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
pservercms & laravel in phpden farkları nedir ben mesela pure panel editliyordum bırakıp pservercms yada devsome laravele mi yönelmeliyim hangisini yapsam daha iyi olur @EfsaneSro @trukafatsum

Ü

Üye silindi 3096

pservercms & laravel in phpden farkları nedir ben mesela pure panel editliyordum bırakıp pservercms yada devsome laravele mi yönelmeliyim hangisini yapsam daha iyi olur @EfsaneSro @trukafatsum
Demo Panel=

Site üzerinden staldaki çarlardan oyuna girmeden item alma stala item koyma vs yani çar oyunda değilken pazar sistemi gibi birşey

Inventory görüntüleme var

bahsettiğim özellikleri resim olarak başka bir acemi panelden görebilirsin bundaki daha gelişmiş dahada geliştiriliyor tabiki(Laravel' den bahsediyorum . )

map görüntüleme var çarlar nerde görebiliyon oyuna girmeden panelden hangi şehirde hangi çar var tıklıyarak görebiliyon :D

aynı şey playcms' de de var zaten :D

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
Pure falan hıkaye laravel kur dıyosun yanı peki adamlar kar gutmuyo mu lisans vs yok sanırım ve tema edıtleyebılır mıyım ona

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.