Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Kuramadiginiz PHP panel

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
tamamdır hakancıgım cok sagol
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

kuramadım bi türlü bu paneli :D

Alınan Beğeni
741
Ödül Puanları
93
Laravel denen birşey varmış o daha iyi onu kullan bence sürekli geliştiriyorlar

devsome ‘nin Discord kanalına katıl ordan takip et güzel şeyler ekliyor çoğu vurkaç serveri sahibi bile katılmışlar sırf bedava panel diye
Şuanda kullanacak ortamda değilim, ileride tekrar bakıcam konuya ama pservercms'yi sadece silkroad odaklı istemiyorum. javascript ve php öğrendikten sonra işime yarayabilir, hatırladığım kadarıyla şık ve kullanışlıydı. Senin bahsettiğine de bir göz atarım müsait zamanda. ;)
pservercms & laravel in phpden farkları nedir ben mesela pure panel editliyordum bırakıp pservercms yada devsome laravele mi yönelmeliyim hangisini yapsam daha iyi olur @EfsaneSro @trukafatsum
Hiçbir fikrim yok bu konuda :D

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Şuanda kullanacak ortamda değilim, ileride tekrar bakıcam konuya ama pservercms'yi sadece silkroad odaklı istemiyorum. javascript ve php öğrendikten sonra işime yarayabilir, hatırladığım kadarıyla şık ve kullanışlıydı. Senin bahsettiğine de bir göz atarım müsait zamanda. ;)

Hiçbir fikrim yok bu konuda :D
Askerden döndünüz mü hocam? :)

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
cok zor oldu ama ekledım beyler ama tarif et desenız edemem ne yaptıgımı ne ettigimi bende bilmiyom ama söyle diyim copy paste ile olcak iş değil laravel dökümanları dikkatlice izlerseniz takip edersenz szde eklersiniz tabi bir kac kişi yardımcı oldu allah razı olsun yoksa zordu onlar olmasaydı olmazdı rica minnet yaptılar onlarda
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ü

Üye silindi 3096

😂😂 o şahısı fazla sevmedim Devsome daha yardımcı oluyor birde şu şahıs var muhabbeti kestiğim @mixawy bir bilgi paylaşıyoruz hemen gidip yayıyor o yüzden kestim iletişimi kendisiyle

Ekli dosyalar

• 6E83568C-2832-4626-81DD-8C34628AC86F.png
    6E83568C-2832-4626-81DD-8C34628AC86F.png
    288.6 KB · Görüntüleme: 22
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
aynen o kişi yardımcı oldu genelini o halletti şimdi temayıda başkasıyla başarcam kısmetse ama bunlardan önce sana teşekkür ediyom hakan iyi dedin sabah bana laravel kullan diyede be mübarek pure panelle uğraştım 1hafta 10gün niye o zaman söylemedin :D

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
why would I help a hacker, stealer robber ?? not wanting to help stealer does not mean i'm racist or i hate turkish people, I have lots of good turkish people but after meeting you I will consider that I should not deal with them because they are so bad, hope allah burns you in hell soon, bye. I am helping all people tho, you can check that discord server i help anyone who seeks help

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.