Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
RiseSun 'dan Herkese Merhaba,

Değerli forum üyeleri konumuza geçmeden önce sanırım bu benim VSRO adına geliştireceğim son proje olacaktır, hem yakın zamanda askerlik nedeni hem de fazla meşgul etmesi itibarı ile VSRO işlerini bırakmayı düşünüyorum VSRO.ORG (VSRO.BİZ) 'da 2019 (Şubat) yılından bu zamana kadar forumun güncel kalması ve yeni paylaşımların buradan çıkması için çaba sarf ettiğimi, forum üyeleri için elimden geldiğince ücretsiz olarak yardım etmeye çalıştığımı ve bunu da başardığımı düşünüyorum ve VSRO piyasasında güzel arkadaşlıklar, güzel insanlar ve yardımseverlerle dolu bu forumun hep en önde kalmasını diliyorum.
Konumuza geçecek olursak kısa süre önce üzerinde çalıştığım dil değişim projesini, evrensel çapta yöneteceğiniz sunucularda kullanımınız için sizlere sunuyorum, normalde sadece arşivde beklettiğim tekst dosyaları ile paylaşmayı düşünüyordum ama son olması nedeni ile biraz süsleyip paylaşmak istedim. Programda tek butonla oyun kapalı iken oyun dilini değiştirebilirsiniz. Kendi dilimiz adına oyunun Türkçe 'ye çevrilme oranı %93 'tür. Beceriler, genel NPC konuşmaları, görev açıklamaları, harita koordinatları, sistem mesajları, etkinlik metinleri vs. İndirdiğiniz dosyayı direk olarak Silkroad klasörüne atmanız gerekecektir aksi halde çalışmayacaktır ve oyunun dili değişmeyecektir.

2.PNG

- İlk olarak dil yaması için Language Patch Files 'dan dosya yaması yapmanız gerekecek, bu bir kereliktir.

1.PNG 1615082187001.png

- Daha sonra Guild ikonları için MarkFTPAddr ve MarkFTPPath bilgilerini girmelisiniz ne gireceğinizi bilmiyorsanız " + " butonuna basıp ne yazacağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

4.PNG

- Ve en sonda da dili seçip oyuna girebilirsiniz.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Herhangi bir sorun için yorum bırakabilirsiniz. Güzel, uzun soluklu, dolu dolu sunucularda kullanın. İyi kullanımlar.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
paylaşım için teşekkürler ben dili türkçe seçiyorum fakat almanca oluyor anlamadım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.