Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Launcher Değişimi

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba,launcheri değiştirdim herkeste değişmesi için patch yapmam mı gerekiyor nasıl yapabilirim ?

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
değiştirdiğiniz veya ekleme yaptığınız her dosyayı patch atmalısınız karşı tarafında görebilmesi için

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Smc-patch_Internal bölümüne değişecek dosyaları yerince atın örn; media klasörü oluşturun baş harf küçük. launcher_europe ve launcher adında alt klasörleri oluşturup gerekli dosyaları atın ve smcden update geçin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Smc-patch_Internal bölümüne değişecek dosyaları yerince atın örn; media klasörü oluşturun baş harf küçük. launcher_europe ve launcher adında alt klasörleri oluşturup gerekli dosyaları atın ve smcden update geçin.
patch_Internal içerisinde media kendi kendine oluşmuş ama baş harfi büyük . Ayrıca ben pk2 editörle pk2 yi yine editliyorum değil mi ? yani pk2 yi editliyor daha sonra patc_Internal klasörünede o editlediğim dosyayı atıyorum ve patch yapıyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
patch_Internal içerisinde media kendi kendine oluşmuş ama baş harfi büyük . Ayrıca ben pk2 editörle pk2 yi yine editliyorum değil mi ? yani pk2 yi editliyor daha sonra patc_Internal klasörünede o editlediğim dosyayı atıyorum ve patch yapıyorum.

evet öyle isterseniz teamviver verin kontrol edeyim

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
evet öyle isterseniz teamviver verin kontrol edeyim
Teşekkür ederim düşünceniz için o konuda problem yok ama boş zamanınız varsa edit hakkında bir şeyler göstermek ister misiniz ?

Oyla 0

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Hayır hazır olan launcherin var ise bunu server files içerisindeki patch_ınternal içerisine media/xxx klasörünün içerisine launcher ve launche_europe'yı atarak smcden patch atıyorsun bu kadar. Tekrardan pk2 aracı ile mediayı editlemene veya başka birşey yapmana gerek yok.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Hayır hazır olan launcherin var ise bunu server files içerisindeki patch_ınternal içerisine media/xxx klasörünün içerisine launcher ve launche_europe'yı atarak smcden patch atıyorsun bu kadar. Tekrardan pk2 aracı ile mediayı editlemene veya başka birşey yapmana gerek yok.
İşte bu çok açıklayıcı oldu teşekkürler.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sana tavsiyem dostum,
Şu aşamada yardım almadan araştırarak bir şeyleri görüp bilerek yapmak sana daha faydalı olucak öğrenmen için

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.