Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Launcher Edit Problems

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Arkadaşlar,

Launcher edit konusunda update kısımlarının koordinat konumlandırma ayarlamasını nasıl yapacağım? 2 bölümden oluşuyor biri yükleme yüzdesi küçük dolan kısım diğeri de dolduğu arka plan
refsource'deki
"download progress percentage" ve "download progress file" Sanırım bu kısımlar bunları ifade ediyor.
{ 7, 6, 6, 688, 13 } download progress percentage = Şimdi bu kısım ilerleme yüzdesi anladığım kadarıyla
{ 8, 6, 24, 688, 13 } download progress file = bu da kutu olan arka planı

Şimdi Hadi kutuyu (update kutucuğu 2 bölümden oluşan) konumlandırmak kolay benim burada merak ettiğim şey diğer yükleme yüzdesi olan küçük şeyi nasıl konumlandıracağız ve bu iki bölümden oluşması gerek değilmi çünkü kutucukta 2 farklı doluyor update ekranında diğer konumlandırma "progress" nerede? yoksa bunun mantığı nedir ? nasıl konumlandıracağım küçük update ilerleme görselini ?

Konu hakkında yorum yapacaklara şimdiden teşekkürler.. Konu yanlış yerde ise, taşınabilir. Fakat bu da bir sorun olduğu için buraya açma gereği duydum..

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
2701

Bana bunun refsourcedeki koordinatının hangisi ifade ettiğini biri söyleyebilir mi?

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar,

Launcher edit konusunda update kısımlarının koordinat konumlandırma ayarlamasını nasıl yapacağım? 2 bölümden oluşuyor biri yükleme yüzdesi küçük dolan kısım diğeri de dolduğu arka plan
refsource'deki
"download progress percentage" ve "download progress file" Sanırım bu kısımlar bunları ifade ediyor.
{ 7, 6, 6, 688, 13 } download progress percentage = Şimdi bu kısım ilerleme yüzdesi anladığım kadarıyla
{ 8, 6, 24, 688, 13 } download progress file = bu da kutu olan arka planı

Şimdi Hadi kutuyu (update kutucuğu 2 bölümden oluşan) konumlandırmak kolay benim burada merak ettiğim şey diğer yükleme yüzdesi olan küçük şeyi nasıl konumlandıracağız ve bu iki bölümden oluşması gerek değilmi çünkü kutucukta 2 farklı doluyor update ekranında diğer konumlandırma "progress" nerede? yoksa bunun mantığı nedir ? nasıl konumlandıracağım küçük update ilerleme görselini ?

Konu hakkında yorum yapacaklara şimdiden teşekkürler.. Konu yanlış yerde ise, taşınabilir. Fakat bu da bir sorun olduğu için buraya açma gereği duydum..
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Şuan hatırlayamadığım için konuya cevap veremiyorum fakat baglantılı olduguna eminim. Bir şeyle baglantılıydı ama hangisiyle olduguna emin değilim türkçesinide atayım işine yararsa kullanırsın. Yerlerini öğrendiğimde konuya yorum olarak yazacağım kolay gelsin şimdiden.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.