Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Launcher hakkında;

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Launcher hakkında kafama takılan bir durum var;
homepage - guide - movie butonları ile launchere 3 link ekleyebiliyoruz, fakat bana 4. bir link gerekiyor.
reflinkurl.txt yi incelediğim zaman 5 adet link görebiliyorum bu linklerden altta bulunan
-Download direct x
-Download full game
ilgimi çekiyor bunlara ait buton göremedim çünkü.
Bu sefer refsources.txtye yöneliyorum ama bu linklere ait herhangi bir buton yerleştirme girdisi bulamıyorum, yok.
Bu durum orjinal isro dosyalarındada mevcut, işin özeti daha önce aranızda launchere 4. yönlendirme linkini ekleyebilen oldu mu?
Bilgisi olanları yoruma davet ediyorum...

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Benim bildiğim kadarıyla da 4.link eklenmiyor.
Tabii şöyle de bir durum var, dll ile video eklenebiliyorsa link de eklenebilir.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Control ID lerinin hangi veriden çektiğini bulabilirsen bence eklenebilir.

Alınan Beğeni
556
Ödül Puanları
93
4.link eklenmiyor bildigim kadariyla fakat sen 4.linki ne yapicaksin onu anlamadim 1.linke site koy 2. Linkede facebook 3.linkede discord eklemen yeterli deyilmi?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
4.link eklenmiyor bildigim kadariyla fakat sen 4.linki ne yapicaksin onu anlamadim 1.linke site koy 2. Linkede facebook 3.linkede discord eklemen yeterli deyilmi?
website-discord-facebook harici olarak instagram eklemeyi düşünüyordum, facebook'a göre kitlesi daha sağlam ig'nin ve pratik.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Launcher hakkında kafama takılan bir durum var;
homepage - guide - movie butonları ile launchere 3 link ekleyebiliyoruz, fakat bana 4. bir link gerekiyor.
reflinkurl.txt yi incelediğim zaman 5 adet link görebiliyorum bu linklerden altta bulunan
-Download direct x
-Download full game
ilgimi çekiyor bunlara ait buton göremedim çünkü.
Bu sefer refsources.txtye yöneliyorum ama bu linklere ait herhangi bir buton yerleştirme girdisi bulamıyorum, yok.
Bu durum orjinal isro dosyalarındada mevcut, işin özeti daha önce aranızda launchere 4. yönlendirme linkini ekleyebilen oldu mu?
Bilgisi olanları yoruma davet ediyorum...
En basiti arka plana linksiz butonunu felan sen ayarlayıp yerleştirebilirsin :D
Diğer örnekde launcherde notice sistemi çalışıyorsa smc içinden html olarak orayada ekleyebilirsin

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
En basiti arka plana linksiz butonunu felan sen ayarlayıp yerleştirebilirsin :D
Diğer örnekde launcherde notice sistemi çalışıyorsa smc içinden html olarak orayada ekleyebilirsin
Diğer butonlar hareketli iken hareketsiz bir buton ve bu buton için notice sisteminin ağzına tükürmek :D Hiç eklememek daha mantıklı bir seçenek :)

JUUEL

.
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
c# bilginiz var ise buna bir bakın derim kendinize özgü bir gui taraslayabilirsiniz yalnız auto update almıyor malesef

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.