Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
media klasörünü patchlemeden çalışmayacaktır :) indirmemezlik yapmayınız.
Ekteki Silkroad.exe dosyasını kullanacaksınz ve media klasörünü kendi medianıza import ediniz
Öncelikle Hepinize merhaba @The_Kinq'in isteği sonucu bu konuyu açmış bulunmaktayım öncelikle nasıl yapabiliriz onu anlatacağım

İndirmeniz gereken program=
indirip kurduktan sonra programı yönetici olarak çalıştırın ardından yukardaki menülerden Edit ardından Preferences
tablosuna girip alttaki gibi tik koyunuz ardından ok diyip programı kapatınız
1763

Ardından verdiğim silkroad.exe dosyasına sağ tıklayıp Open with Resource Hacker seçeneğine tıklayınız

1764

Böyle bir ekran gelecektir ardından sizin yapmanız gerekenler
HTML Seçeneğine girip 103 klasörüne girip sağdaki yazı html ne yazarsanız en aşağıdaki launcherdeki gibi solda görünecektir
şuanlık free ftp açılan bir siteden ftp açıp site yönlendirmesi yaptım online site üzerinden değiştiriyorum böylelikle sürekli patch atmak zorunda kalmıyorum sabit bir siteden çekiyor gerekli kodları :)

1770

Eğer siteyi değiştirmek sizde ftp bi site kurup ordan çektirmek istiyorsanız aşağıdaki işaretlediğim yere kendi bilgilerinizi giriniz

1775

Herhangi birşeyi değiştirdikten sonra Yukarda Başlat tuşu gibi olan tuş aktif olacaktır ona tıklayınız ardından View butonunu altındaki butona tıklayıp kaydediniz kaydederken varsayılan exeye kaydeder birde ek olarak önceki exe dosyasını yedekler ,silkroad_original.exe gibi geri yedeklediği exeyi silebilirsiniz

1771

Bedava ftp açabileceğiniz site ömrü ne kadardır bilmem belki 1 gün sonra silinebilir dosyalarınız bilmiyorum varsa silinmeyecek ftp veya free dosya klasörü veren site konu altına yardımcı olmak adına paylaşabilirsiniz spoiler kodu içerisinde

Görünüm aşağıdaki gibidir siz gerisini zaten launcher görselleri falan kendiniz editlersiniz ben sadece size video veya html kodların aktif olduğu silkroad.exe dosyası paylaştım sadece.

1774

Ekli dosyalar

• media.rar
    4.1 MB · Görüntüleme: 112
  • silkroad.exe
    788 KB · Görüntüleme: 102

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
602
Ödül Puanları
93
Bu şekilde yaptığınız zaman oluyor evet güzel konu fakat hiç böyle yaptıktan sonra patch atıp silkroad.exe 'nın hata verip vermediğini kontrol ettinizmi

Ü

Üye silindi 3096

Bu şekilde yaptığınız zaman oluyor evet güzel konu fakat hiç böyle yaptıktan sonra patch atıp silkroad.exe 'nın hata verip vermediğini kontrol ettinizmi
patch olarak herhangi bir dosya attırsak olurmu misal mediada textdata_object.txt güncellesek smcden patch attırsak ?

Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Paylaşım için teşekkürler. Hocam peki twitch canlı yayın koyabiliyor muyuz ?

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
@newstar Cidden Teşekkür ettiğimi belirtmek isterim.Belki önemsiz bir konu olabilir bağzıları için, fakat bir çok server sahiplerinin işine yarayacağından eminim. Eline sağlık.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.