Paylaşım Layers Of Fear 2 (Epic Games 22 - 29 Ekim Bedava Oyun!)

Aleriya

Player Support
.
Katılım
12 Ocak 2019
Mesajlar
1,470
Tepkime puanı
621
Puanları
113
Konum
Turkey
vSRO [TL]
0
Geliştirici
Bloober Team SA
Yayıncı
Gun Media
Çıkış Tarihi
28 May 2019
Etiketler
Bağımsız
Korku
Hikaye Kitabı
Derecelendirme

Platform

Layers of Fear 2
Tüm kameralar sana, yani sahnenin merkezine odaklanmış. Bir karakteri canlandırmıyorsun, o karakter sensin. Oynanacak olan rol yalnızca ve yalnızca sana ait. Sadece senin için yazılmış. Sessizlikle karşılanıyorsun. Yönetmenin bağırış çağırışları yok. Kendinin bu versiyonu olman için kimse seni kovalamıyor. Rol yapma isteğinden başka bir şey düşünemiyorsun ancak senaryo sayfaları bomboş.
Geçmişin, zanaatini geliştirmek için gereken becerileri sana dayatarak bugün olduğun kişiyi şekillendirmene yardımcı oldu. Aynı geçmiş, yalnızca dışarıda dünyanın seni görebileceği yerde değil, ancak şeklini bile yitirecek kadar içine gömülmüş bir yerde de derin yaralar kazıdı. Bu anıları bastırıyorsun ancak deneyimlerin seni kimi ya da neyi oynayacağına yönlendirmesine izin veriyorsun.
Sahne ışıklarının altında sessizce dururken karanlık seni çevreliyor, kalp atışlarından başka duyulabilecek tek ses gemiye çarpan dalgaların uzak sesi ve bu anı ölümsüzleştirmek için sana doğrultulmuş kameraların sesleri.
Uzaklardan derin ve hükmeden bir ses yükseliyor. Oyun.
Hangi rolü oynayacaksın?
Oyun Özellikleri
  • Hikâye odaklı keşif - Etrafındaki dünyayı keşfetmelisin. Geçmişini keşfet ve bu film için seçilmenin arkasında yatan sebebi açığa çıkar.
  • Psikolojik korku - Bu filmin bir parçası mı? Yoksa anıların sana oyunlar mı oynuyor? En ufak bir kışkırtma ile dünyan değişebilir, neyin gerçek olduğuna sen karar vermelisin.
  • Okyanus Gemisi seti - Film için sahneleri oynatan geminin derinliklerine doğru yaptığın keşif giderek daha inanılmaz ve çok daha korkutucu olacak.
  • Klasik, uğursuz oyun müzikleri - Arkadiusz Reikowski tarafından bestelenen, George Strezov tarafından yönetilen Sofya Session Orkestrası tarafından çalınan orijinal oyun müzikleri.
Yetişkinlere Yönelik İçerik Tanımı
Bu oyun her yaştan oyuncu için uygun olmayan ya da iş yerinde görüntülenmeye uygun olmayabilen içerikler içerebilir. Sık sık tekrarlanan korku unsurları, bir miktar şiddet unsuru ve genel yetişkinlere yönelik içerik içerir.
 
Üst