Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Paylaşım League Of Legends Şampiyon Tanıtımı #3 (Garen) (Demacia'nın Kudreti)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Herkese Merhaba!!

Geçen 2 gün içerisinde iki tane şampiyon tanıtımı yapmıştım.

Şimdi sıra 3.sü olan ''Garen (Demacia'nın Kudreti)''
bugün yola çıkacağımdan dolayı yine ayrıntılı bir şekilde yapacak olsamda biraz elimi hızlıya göre ayarladım bilginize.

Bu şampiyon tanıtımını @eryigit38 ''Garen'' istediğinden dolayı yapıyorum. Bir sonraki tanıtım ''Darius'' ile alakalı olacaktır.

O zaman başlayalım!

983613.jpg

png-cizgi-4-png.106997

Şampiyon Tanıtım

Şampiyon İsmi: ''Garen''

Genel Olarak Oynandığı Koridor: ''Üst Koridor''

Şampiyon Zorluk Derecesi: ''3/10 (Kolay)''

[Ashe gibi Garende yeni başlayan oyuncular için rahatlıkla oynanabilecek bir şampiyondur.]

png-cizgi-4-png.106997

Garen'in Yetenekleri

1- Pasif Yeteneği: ''Metanet''

Garen'in Pasif Yeteneği ''Metanet'' rakip takım şampiyonları ya da herhangi bir yaratık tarafından hasar yemezse pasifi devreye girecek ve Garen'in canında artış olacaktır.

✪ ✪ ✪ Örneğin Garen'in 400 canı var fakat tam can oranı 1500 diyelim. normalde her saniye canı +1.8 gibi artış gösteriyor gibi düşünürsek pasifi devreye girdiğinde her saniye +5.4 lük can artışı olacaktır.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

2- 1.Aktif Yeteneği: ''Amansız Hücum''

Garen'in ilk aktif yeteneği olan ''
Amansız Hücum'' yeteneğine tıkladığınız durumda ''Hareket hızı'' artış sağlarsanız. Ayrıca Garen'in bu aktif yetenek ile vuracağı ilk rakibine ya da yaratığa ekstradan hasar vermektedir.

Bu yeteneği kullanırken düz vuruş animasyon iptalide yapabilirsiniz. ''
Öncellikle düz vuruş yapıp aniden [Amansız Hücum] Yeteneğine basarsanız anlık hasar çıkarmış olursunuz.''

3- 2. Aktif Yeteneği: ''Cesaret''

Garen karşı takımdaki rakipleri katletmesi durumunda ''Cesaret'' pasif olan bölümünde ''Zırh'' ve ''Büyü Direnci'' kazanmaktadır.

Ayrıca ''
Cesaret'' yeteneğini aktif olarak kullanırsanız. ''Kalkan'' ve ''Sıvışma'' kazanmaktasınız. ''Sıvışma'' karşı takımda sizi ''Sersemletecek'' bir karakter varsa 4 saniye yerine 2 saniye ''Sersemlemiş'' olursunuz. Bu yeteneği elinizden geldiğince rakibe gireceğiniz zaman basmanızı öneriyorum.

4- 3. Aktif Yeteneği: ''Yargı''

Garen ''
Beyblade'' gibi dönerek karşısındaki rakibine hasar verir :D

Ne kadar fazla ''
Saldırı Hızı'' ve ''Fiziksel Hasar (Attack Damage)'' Kasarsanız oyunu kolaylıkla domine edebilirsiniz.

5- 4. Aktif Yetenek (Ultimate): ''Demacia'nın Adaleti!''

Garen'in özel yeteneği olan ''
Demacia'nın Adaleti'' rakip takımdaki şampiyonlara tıklanıp atıldığında ''Gerçek Hasar'' vurarak rakip takımı rahatlıkla katledebilir.

Garen'in bu yeteneğini canı azalan rakiplere uygulamanızı şiddetle tavsiye ederim. Aksi halde ''
Demacia'nın Adaleti'' yeteneğiniz boşa gider ve neredeyse hiç hasar vuramayabilirsiniz.

png-cizgi-4-png.106997

--> Bu konu @eryigit38 istediği üzerine açılmıştır.

@S3XPER @pepapoha @terrorenemy İstediğiniz bir şampiyon olursa lütfen yorumlarda belirtiniz. <3

--> Bir sonraki konu ''
Darius'' hakkında olacaktır.

Herkese iyi forumlar
[MOD] Aleriya

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.