Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Light Reis -Silkroad Edit Center

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Merhaba Arkadaş Ben Ahmet Ege Üniversitesinde Okuyorum, 2010 Yılında Player olarak başladıgım Silkroad Online Serüveninde cok eglendım ve cok ıyı anılarım bırıktı Private Serverların cıkmasıyla Kendimi geliştirirek private server işlerine girdim. Son 2 3 Yıldır biriktigim Bilgilerle Yazları Editorlük yaparak okul masraflarımı cıkarıyorum. Piyasada Aktif sunucu fırmalarında donemsel extra olarak calıştım

Calıstıgım Projelerde Tanıtım konusunda aktif rol oynuyorum GİF Tanıtımları Hazırlıyorum.

Facebook Sayfam :

Database+Tanıtım+Grafikerlik Hepsini ben yaptıgım Hazırladıgım Projeler ;

Caps Online Acılcak Olan:
Caps Online V1:
Caps Online V2:
Caps Online V3
Spark Online:
Athens Online:
N7 Online:
Arthex Online:
HI Online:
Olympus Online:
Draken Sang Online:

Poseidon Online:

Konular Maxi"""" Kapanan Serverler Arasında Mevcut oldugu ıcın uye olmanız gerekmektedır. Ismı kapattım reklam olmasın dıye :) anlayan anlamıstır. Konu detaylı duzenlencektır.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 1104

Merhaba Arkadaş Ben Ahmet Ege Üniversitesinde Okuyorum, 2010 Yılında Player olarak başladıgım Silkroad Online Serüveninde cok eglendım ve cok ıyı anılarım bırıktı Private Serverların cıkmasıyla Kendimi geliştirirek private server işlerine girdim. Son 2 3 Yıldır biriktigim Bilgilerle Yazları Editorlük yaparak okul masraflarımı cıkarıyorum. Piyasada Aktif sunucu fırmalarında donemsel extra olarak calıştım

Siteye hoş geldin

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.