Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Local IP Çalışıyor, hamachi çalışmıyor. Global manager Cannot connect to account db hatası

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Selamun Aleykum kolay gelsin;

İlk OLARAK şu video aracılığıyla localde sunucuyu kurdum, çalıştırdım.

Daha sonra hamachiyi kurdum ve hamachi ip'lerini server helper aracılığyla değiştirdim. Oda başarılı bi şekilde çalıştı.

Daha sonra hamachi ip yetmeyince radminvpn aracılığıyla yapmak istedim aynı zamanda da database değiştirdim ama değiştirdiğim database local ip'de çalışıyor ama radmin vpn'de çalışmıyordu. sonra tekrar hamachi ip girdim yine çalışmadı.

Sistemi formatladım.

tekrar bu videodaki 10 dk da kurulumu yaptım. Bu sefer otomatik kurulum database dosyalarını sql'e eklemedi dışardan bi database ekledim, ayarları yaptım. Localde bağlandım, radmin vpn denedim yine olmadı.

Sonra yine sistemi formatladım.

Adım adım bu videodaki adımlarla ilerledim, her noktaya tek tek elimle müdahele ettim, billing dosyalarından, cert dosyalarına, server.cfg dosyalarına kadar.

Localde sorunsuz çalıştı ama hamachi kurduğumda yine çalışmadı.

certifacation başarılı bi şekilde hata vermeden çalışıyor. Global manageri açtığımda cannot account db hatası alıyorum.

Sanki bilgisayarım hamachi ipsini görmüyor gibi hissettim, günlerdir bir çok konuyu değerlendirdim araştırdım ama çözümünü bulamadım.

Tavsiye ve yardımlarınızı rica ediyorum.

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Dostum Statıc Ip Yap Hamacımı Kaldı bu devırde senın ıpyı onlıne yapa bılırsın ınternete bolca bılgı var

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
hamacının ıpsını tum dosyalara gecırdınmı dostum
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Yapamazsan haber et baglanıp hallederım dostum

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
hamacının ıpsını tum dosyalara gecırdınmı dostum
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Yapamazsan haber et baglanıp hallederım dostum
üstad hamachinin ip'sini tüm dosyalara işledim. 3 kerede kontrol ettim. Hatta hepsini edit with notpadle açıp, local ipde çalışanl ip'yi ctrh aracılığıyla tüm açık belgelerde değiştim.

ini dosyalarını.
cfgleri
dbconnecti olması gerektiği gibi değiştirdim.

localde 192 li ip de çalışıyor
ama 26 lı ipde global manager hata veriyor.

SAbit ip yapabilirim, sunucu kiralar onun üzerinde de çalışabilirim ama bu işlerle uğraşırken en sevdiğim şey çıkan hataları çözüme kavuşturmak o yüzden bu işide bu konuda çözeceğim inşaAllah.

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Sen nasıl ıstersen dostum bende zamanında ılk basladıgımda boyle ıdı sımdı vsrodan sıkıldım csro r yoneldım onunla orasmaktayım :)

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Sen nasıl ıstersen dostum bende zamanında ılk basladıgımda boyle ıdı sımdı vsrodan sıkıldım csro r yoneldım onunla orasmaktayım :)
SQL'i ve bazı bilgileri geliştirmem için bulunmaz fırsat olarak düşünüyorum, yoksa maddi girişimli birşey çıkarmaya çalışmıyorum. Bakalım bu akşam databaseleri değiştirmeyi deneyeceğim.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Senelerdir local'de hamachi ile kuruyorum. Hiç bir şekilde sorun teşkil etmiyor, static ip ek ücrete tabi tutuluyor. 50K'dan fazla upload yoksa oyuna birilerin girmesi, lag ve delay'a sebebiyet verir.

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
Senelerdir local'de hamachi ile kuruyorum. Hiç bir şekilde sorun teşkil etmiyor, static ip ek ücrete tabi tutuluyor. 50K'dan fazla upload yoksa oyuna birilerin girmesi, lag ve delay'a sebebiyet verir.

Bugün windows 7 pro kurucam sisteme ve o şekilde deneyeceğim bakalım..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.