Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Yardım Local Kurulum wmware internet sorunu

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
arkadaşlar pcde wmware workstationda vsro server kurmustum yalniz neti baglayamadim pcde net var wmwarede yok yardimci olabilecek biri var mi? ve ipyi sabitlemek wmwarede sabitlemek icin

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,402
Ödül Puanları
113
arkadaşlar pcde wmware workstationda vsro server kurmustum yalniz neti baglayamadim pcde net var wmwarede yok yardimci olabilecek biri var mi? ve ipyi sabitlemek wmwarede sabitlemek icin
Localde sanallaştırma teknolojisine ihtiyacın yok hamachi ip ile ipni sabit format atana kadar gösterip oyun kurabilirsin

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
1678121415463.png

Bu şekilde ayarladığında direk ana makinenin internetini alması lazım uzun zamandır bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Localde sanallaştırma teknolojisine ihtiyacın yok hamachi ip ile ipni sabit format atana kadar gösterip oyun kurabilirsin
localde viruslerden en guvenli uzaklasma yontemi oldugunu kesvettim agirlastirsada bilgisayari daha guvenli bu yuzden kullaniyorum

Ekli dosyayı görüntüle 15246

Bu şekilde ayarladığında direk ana makinenin internetini alması lazım uzun zamandır bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.
benimkide boyle ama ip ayarlamasi felan gerekiyo sanirim sabitlemek icin internet vermiyor bende nat ayarlamaya calisiyorum senin virtual network editor ayarlarin nasil?

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
workstation ana menusundeki edit sekmesinki kisim ag ayarlari komple ordan yapiliyor ama cozemedim dogrusu

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8

aceba senin wmwaredeki ipnde surekli degisiyo mu ben sabitlemek icin ip girmistim daha dogrusu arkadas oyle ayarlamisti ip sabit giriyodum suan restore dedim ayarlari default yaptim senin ki gibi nat ayarladim net yok bi ip silip deniycem simdi bakalim ama sabitlemem lazim yine de ip sabit girincede kabul etmiyo sabit ipyi net vermiyo aceba hatali ip mi giriyorum anlamadim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

oto ip ayarlayinca net var ama sabit ip vermem lazim o zamanda net kapaniyo

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,402
Ödül Puanları
113
Virüs programına beyaz liste dışlama ws alıyorsun yıllardır localde kullanıyorum bilgisayarın yavaşladığını görmedim sanallaştırma da ise yavaş çalışıyordu

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Virüs programına beyaz liste dışlama ws alıyorsun yıllardır localde kullanıyorum bilgisayarın yavaşladığını görmedim sanallaştırma da ise yavaş çalışıyordu
uzgunum o beyaz liste defalarca bilgisayarimin zombi olmasina sebep oldu ag trafiginden gorebiliyodum. dosyalarim silindi o yuzden guvenmiyorum herkes biseyler yerlestiriyo icine maalesef

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.