Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Local Kurulum wmware internet sorunu

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,473
Ödül Puanları
113
uzgunum o beyaz liste defalarca bilgisayarimin zombi olmasina sebep oldu ag trafiginden gorebiliyodum. dosyalarim silindi o yuzden guvenmiyorum herkes biseyler yerlestiriyo icine maalesef
sunucu geçtiğinizdede aynı durum olacak oyun açmak istiyorsanız malesef bazı şeyleri göze almalısınız

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
sunucu acmayi dusunmuyorum kendim veyahutta arkadaslarimla local takilmak istiyorim sadece o kadar

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
aceba senin wmwaredeki ipnde surekli degisiyo mu ben sabitlemek icin ip girmistim daha dogrusu arkadas oyle ayarlamisti ip sabit giriyodum suan restore dedim ayarlari default yaptim senin ki gibi nat ayarladim net yok bi ip silip deniycem simdi bakalim ama sabitlemem lazim yine de ip sabit girincede kabul etmiyo sabit ipyi net vermiyo aceba hatali ip mi giriyorum anlamadim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

oto ip ayarlayinca net var ama sabit ip vermem lazim o zamanda net kapaniyo
değişiyordur. ben sunucu kurmak için kullanmıyorum o yüzden yerel ip ile işim yok.

loopback adapter kurarak fake bir ip tanımlayabilirsin makineye.

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
sunucu acmayi dusunmuyorum kendim veyahutta arkadaslarimla local takilmak istiyorim sadece o kadar

Sanal sunucuda ip alacaksak NAT olarak alabilirsin veya ek kendin tanımlayabilirsin. Ağ sistemine de bu local ip girmen gerek ama yoksa yine rastgele bir ip atar.
Ayıra local takilmak istiyorsan vmware gibi bir sistem kurmana gerek yok harici pcni yorarsın direk olarak local pcne kur oyunu.
Hamachi ilede ip verebilirsin direk olarak sorununda kalmaz. local sw için Vmware gereksiz bence.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.