Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Local sv mbot Çalışmıyor.

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Başlıktada belirttiğim gibi local pc'de kurduğum server mbot ile bağlanamıyorum. Sbot sorunsuz çalışıyor ancak mbot oyuna girdikten sonra başlat dememe rağmen tepki vermiyor. Farklı mbotlar denedim düzelmedi, farklı databaseler denemedim gene aynı sebebi ne olabilir.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
sorunu cozemediyseniz teamwier atin ozelden cozeyim size

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Konu Kendimce Cozumlenmistir ileriki gunlerde bununla ilgili konu acacagim konu kilit @Spare @AleriyaSama
Tamamdır konunuz taşıyorum ^^

Oyla 0
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@alikvp Arkadaşa teşekkür ederim sorunu çözmüştür.

Çözüm olarak belirttiği 1 1 şeklinde account ile değil normal İD PW ile GM charı olmayacakmış karakter.

Konu Çözüldü

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.