Çözüldü Localhosttaki Paneli Nasıl Globale Yayınlarız ?

zcndmn

.
Kredi
0.00[TL]
vsro
Merhaba arkadaşlar vsro kurulumda herşey tamam fakat localhosttaki paneli globale nasıl yayınlarız çok araştırdım bir yönlendirme bulamadım, bu konu ile ilgili bir video çekebilirmisiniz vaktiniz yok ise video için detaylı anlatım yapabilirmisiniz çok teşekkürler .. . .

Thanatos

.
.
Kredi
0.00[TL]
Merhaba @zcndmn IIS den ip kaldır ve blind dosyalarını kontorl et bilmiyorsan bunları team wiwerı bana paylaşabilirsiniz.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@zcndmn Arkdaşım size yardım edebilmek icin buradayız bir konu açıyorsunuz cevap veriyoruz. bari arada bakın yada aktif kalın sorununuz bir an önce çözülsün.

zcndmn

.
Kredi
0.00[TL]
olay öyle değil ya paneli birtek ben görüyorum herkes web sitesini yazınca girebilsin istiyorum ben

zcndmn

.
Kredi
0.00[TL]
sizi 2 saat sonra rahatsız etsem müsait olurmsunuz ?

Kredi
0.00[TL]
Portlardan açıksa zaten yayınlanmış olur ve siteye IP adresi ile gidilir. Siz bunu " " şeklinde bağlansın istiyorsanız alan adı (domain) alıp o IP adresine yönlendirme yapmanız gerekir.

zcndmn

.
Kredi
0.00[TL]
domainim var fakat port açma sıkıntım var zyxel modem kullanıyorum ne ettiysem açamadım

Kredi
0.00[TL]
Peki IP adresiniz statik mi, dinamik mi? Bu konuda bir fikriniz var mı?
Port açmaya gelince Gelişmiş Güvenlik Duvarı (adv. firewall)'dan 80 portunu aktif etmeniz yeterli olacaktır.

zcndmn

.
Kredi
0.00[TL]
statik herşey port açamıyorum fakat biryerde yanlış yapıyorum da siz bağlanınca bi bakın