Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Localhosttaki Paneli Nasıl Globale Yayınlarız ?

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar vsro kurulumda herşey tamam fakat localhosttaki paneli globale nasıl yayınlarız çok araştırdım bir yönlendirme bulamadım, bu konu ile ilgili bir video çekebilirmisiniz vaktiniz yok ise video için detaylı anlatım yapabilirmisiniz çok teşekkürler .. . .

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba @zcndmn IIS den ip kaldır ve blind dosyalarını kontorl et bilmiyorsan bunları team wiwerı bana paylaşabilirsiniz.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@zcndmn Arkdaşım size yardım edebilmek icin buradayız bir konu açıyorsunuz cevap veriyoruz. bari arada bakın yada aktif kalın sorununuz bir an önce çözülsün.

Oyla 0

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
olay öyle değil ya paneli birtek ben görüyorum herkes web sitesini yazınca girebilsin istiyorum ben

Oyla 0

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
team wiwer paylaşır mısınız

Oyla 0

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
sizi 2 saat sonra rahatsız etsem müsait olurmsunuz ?

Oyla 0

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
okey

Oyla 0
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Portlardan açıksa zaten yayınlanmış olur ve siteye IP adresi ile gidilir. Siz bunu " " şeklinde bağlansın istiyorsanız alan adı (domain) alıp o IP adresine yönlendirme yapmanız gerekir.

Oyla 0

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
domainim var fakat port açma sıkıntım var zyxel modem kullanıyorum ne ettiysem açamadım

Oyla 0
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Peki IP adresiniz statik mi, dinamik mi? Bu konuda bir fikriniz var mı?
Port açmaya gelince Gelişmiş Güvenlik Duvarı (adv. firewall)'dan 80 portunu aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Oyla 0

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
statik herşey port açamıyorum fakat biryerde yanlış yapıyorum da siz bağlanınca bi bakın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.