Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Login olma sorunu

kmete34

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
:Merhabalar arkadaşlar, bütün kurulumları yaptığımı düşünüyorum herhangi bir hatayla karşılaşmadım. Serveri kendi PC'im üzerinden oynamak adına kurdum. Tamamen amatörce bir iş olduğu için sorarak öğrenmeye çalışıyorum serveri SMC üzerinden aktif ettim Easy yazısını gördükten sonra serverin online olduğunu anladım ve SQL server üzerinden aldığım id pw ile giriş yapmaya çalıştım id pw yazıp enterladıktan sonra karakter kurma ekranı gelirken oyundan atıyor. Neden olabilir ya da tamamen yardımcı olabilmeniz için hangi bilgileri sağlamam gerekiyor yazarsanız elimden geleni yapmaya çalışırım. Şimdiden teşekkürler.

Ü

Üye silindi 505

Client ve DB Uyumsuz olabılır D.M den ılettıgım gıbı farklı bır oyun kurup denemenı onerırım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.