Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Login Sorunu(Silkroad Fixer sorunu)

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
yardımcı olursanız sevınırım aganet bu hatayı veriyor oyuna giriş yapamıyorum

1839

1840

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605

Bu konuyu incelemenizde fayda var.

Eğer sorun devam ederse, durumunuzla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız var. Server localde mi kurulu?

Oyla 0
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
sunucuda kurulu silkroadfixer guardlı ne normal char girebiliyorum ne gm chara

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Exeleri sunucu IP'si ile patchlediniz mi?

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
Agent token hatası bağlanması gerekip bağlanmayan karakterlerden söz eder. Gateway'a ID ve PW ile giriş yapıldığında sistem bir güvenlik kaydı açar. Bu güvenlik kaydı sizin Agent'e veya Download Server'a bağlanacağınızı diğer dosyalara cevap olarak bekletir. Hatalarda genelde 11 saniye civarında değer yazdığından o civarda bir süre sonunda bağlantı gerçekleşmezse token sonlandırılır ve timeout logu geçirilir. Yani Gateway tarafından yönlendirilmiş bir bağlantı Agent'e 11 saniye süre geçmesine rağmen ulaşmamış. Dosyalarda oluşmuş bir hatayı belirtmez ve zararsızdır. Bu Nedenle guard'a ait exeleri tamamen kapatıp baştan açmanız doğrultusunda machinemanager.exe ve tüm files modüllerine ait sunucu ip'sini spoffladığınızdan emin olup guard'a ait enrty2 ve entry 7 portlarını gözden geçiriniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Silkroadfixer'den oyuncu girişini aktif etmen gerekiyor diye hatırlıyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
28
@iMonarch kontrol ettim değiştirip denedim üstelik gene devam ediyor bide söyle bi sacma durum var 1 tane chara girebiliyorum ama diğer oluşturduklarıma giremiyorum team versem yardımcı olabilir misiniz

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.