Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Magiç Pop İtem Ekleme Ve Degiştirme

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar Magic Pop İtem Nasıl Eklerim Ve Nasıl Degiştirebilirim

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Anlatım alıntıdır. Mobilden girdiğimden kendi anlatımımı yapamadım.

Şimdi öncelikle itemi ekliceksek nereye ekliceğimizi bilmeliyiz ben kendi db üzerinde Magic Pop ta dresslerim olmadığından bu işe kalkıştığımdan dolayı size dress eklemeyi anlatacağım.

Media\server_dep\silkroad\textdata\refgachatreeforclientuidata.txt dosyamızı açıyoruz. Resim yerine bir kaç kodu aşşağıya ekledim.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

yz6Xky.png

en baştaki sayıları tam olarak bende çözemedim ama 100 ve 400 olarak gördüğünüz kolon bizim gurubumuzun hangi sırada olduğudur yani CH_WEAPON class olarak 1. sıradaymış. Gelelim 101 401 403 e bu sefer anlatıma 400 üzerinden devam etcem class ın 4. Sırası EU_WEAPON olduğunu gördük sağına devam ettiğimizde EU_WEAPON un type ı olarak 1. Sırada Sword ve 3. Sırada Dual Axe eklenmiş
Ve Son olarak en sonda yazan 13 ise Degre olarak kaç degre ye kadar gösterim yapacağını belirliyor ben kendimde 11 olarak Değiştirdim :)

Bu anlattığım bilgilere dayanarak kendi isteğinize göre class ve type oluşturabilirsiniz..

Gelelim itemi eklemeye Other class 7. sırada bulunuyor ve type olarak ben dress ekliyeceğim için 704 705 706 yı kullanacağım

Bu sayılar ne işimize yarıcak diyosunuz biliyorum...

DB üzerinde _RefGachaItemSet tablosunda GatchaID bölümü bulunmakta ekliyeceğimiz itemin GatchaID kısmına nerde gözükmesini istiyorsak 3 bamaklı olarak o sayıyı yazmamız lazım 704, 705, 706 gibi.

Kod:

Bu kodu kullanarak iteminizi başarı ile ekleyebilirsiniz Ben 2 tane dress set ekledim..

Kod:

Datayı db ye ekledikten sonra verilerin gachaitemset.txt dosyasının en altına da kopyalanması gerekmektedir ve eğer değişiklik yapıldıysa refgachatreeforclientuidata.txt ile birlikte media ya atılması gerekmektedir.

jQgm5j.png

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113

Şimdi öncelikle itemi ekliceksek nereye ekliceğimizi bilmeliyiz ben kendi db üzerinde Magic Pop ta dresslerim olmadığından bu işe kalkıştığımdan dolayı size dress eklemeyi anlatacağım.

Media\server_dep\silkroad\textdata\refgachatreeforclientuidata.txt dosyamızı açıyoruz. Resim yerine bir kaç kodu aşşağıya ekledim.

Kod:

yz6Xky.png

en baştaki sayıları tam olarak bende çözemedim ..

En baştaki sayılar eklenen item'lerin _RefObjCommon'daki typeID'leri. Orjinalde olmayan bir şeyler eklenecekse o kısımlarında düzenlenmesi gerekiyor.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
Unutmadan magic pop ratesi 10000 üzerinden işler. Ona göre nokta atışı bir rate ayarlayabilirsiniz.

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Magic Pop'a dress ekleme konusu açmıştım faydalı olabilir .

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
199
Ödül Puanları
43
@Spare yeni tab değerim 708 benim ama 708 yazıp itemi eklediğim zaman item eklediğim tab'da değilde nedense others'da gözüküyor bunu nasıl çözebilirim ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
569
Ödül Puanları
93

Kod:

yz6Xky.png

en baştaki sayıları tam olarak bende çözemedim ama 100 ve 400 olarak gördüğünüz kolon bizim gurubumuzun hangi sırada olduğudur yani CH_WEAPON class olarak 1. sıradaymış. Gelelim 101 401 403 e bu sefer anlatıma 400 üzerinden devam etcem class ın 4. Sırası EU_WEAPON olduğunu gördük sağına devam ettiğimizde EU_WEAPON un type ı olarak 1. Sırada Sword ve 3. Sırada Dual Axe eklenmiş
Ve Son olarak en sonda yazan 13 ise Degre olarak kaç degre ye kadar gösterim yapacağını belirliyor ben kendimde 11 olarak Değiştirdim :)

Bu anlattığım bilgilere dayanarak kendi isteğinize göre class ve type oluşturabilirsiniz..

Gelelim itemi eklemeye Other class 7. sırada bulunuyor ve type olarak ben dress ekliyeceğim için 704 705 706 yı kullanacağım

Bu sayılar ne işimize yarıcak diyosunuz biliyorum...

DB üzerinde _RefGachaItemSet tablosunda GatchaID bölümü bulunmakta ekliyeceğimiz itemin GatchaID kısmına nerde gözükmesini istiyorsak 3 bamaklı olarak o sayıyı yazmamız lazım 704, 705, 706 gibi.

Kod:

Bu kodu kullanarak iteminizi başarı ile ekleyebilirsiniz Ben 2 tane dress set ekledim..

Kod:

Datayı db ye ekledikten sonra verilerin gachaitemset.txt dosyasının en altına da kopyalanması gerekmektedir ve eğer değişiklik yapıldıysa refgachatreeforclientuidata.txt ile birlikte media ya atılması gerekmektedir.

jQgm5j.png
mesela ben oluşturduğum typ içine istediğimi ekledim ama magic pop çevirince bir sorun olmuyor tam kırmızı çıkacakken oyun kapanıyor bunun refgachatreeforclientuidata.txt burası ile alakası var diye düşünüyorum itemi ekliyorum ama refgachatreeforclientuidata.txt kısıma tam olarak ne yapmamız gerekiyor gdf v s devil ekledim mesela

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.