Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Mastery Scroll

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
buradaki konudan mastery scroll kodlarını ekledım fakat scroll çalıştığında skilleri açmıyor ama masteryi upluyor skilleri açamıyorum
elinde 120 cape uyarlı mastery scroll olan varsa benımle paylaşabilirmi açılan konular eksık

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,394
Ödül Puanları
113
buradaki konudan mastery scroll kodlarını ekledım fakat scroll çalıştığında skilleri açmıyor ama masteryi upluyor skilleri açamıyorum
elinde 120 cape uyarlı mastery scroll olan varsa benımle paylaşabilirmi açılan konular eksık
120 cap için Hazır olanı kimsenin paylaşacağını sanmıyorum. Prosedürü incelersen biraz da tablolar da aran iyiyse nerde ne yapıldığını anlar kolayca yapabilirsin hazır paylaşılandan yola çıkarak

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Linkini bıraktığınız konudaki prosedürü alın. 120 Capta açılan skillerin _RefSkill tablosundan IDlerini o satıra göre düzenleyin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Evet bu sekılde yaptım suan olumlu sonuclar almaya basladım tesekkurler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.