Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Alış Max Sunucu (Game Ofis) Şirketiyle Alakalı Biliniz İsterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
mantıklı .dogru edit makinası misal .

Ü

Üye silindi 3096

30 günde kredi bitiyor zaten 16gb ramli makine açtığın zaman. bitince yeni hesap açarsın yeni kart işi içinde kendi kartınızı girmenize gerek yok metodu var. 30güne bir serveri taşırsınız. 500-600 lira vermekten iyidir şahsen
metod derken c.c denmi bahsediyorsun :D :D

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
30 günde kredi bitiyor zaten 16gb ramli makine açtığın zaman. bitince yeni hesap açarsın yeni kart işi içinde kendi kartınızı girmenize gerek yok metodu var. 30güne bir serveri taşırsınız. 500-600 lira vermekten iyidir şahsen
Geçenlerde Microsoftun sunucularından bahsetmiştim. Hatta öğrenciye indirimleri bile var. Oyun kurulumu sorun olmuyor değil mi? Sunucuyu test etmiştik fakat oyun kurmamıştık.

Ü

Üye silindi 505

peki objcount sayisi artirmak için 2 agent 2 game server yada daha fazlasi gerektiginde 2. sunucu alabilecekmisin o islemi yapmak için ☺️

az biraz mantıklı düşün bu kadar adam kiralıyor alıyor sen ayri takılıyosun

o zaman tek akıllı sensin bu kadar insan saf ☺️

Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
peki objcount sayisi artirmak için 2 agent 2 game server yada daha fazlasi gerektiginde 2. sunucu alabilecekmisin o islemi yapmak için ☺

o zaman tek akıllı sensin bu kadar insan saf ☺
Alabileceksin . Ya kardeşim ben ne elimi yoruyorum ki500-600 lira verip üstüne milletin tribini çekmeye devam edin ben önerimi yaptım gerisini siz bilirsiniz

Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
peki objcount sayisi artirmak için 2 agent 2 game server yada daha fazlasi gerektiginde 2. sunucu alabilecekmisin o islemi yapmak için ☺

o zaman tek akıllı sensin bu kadar insan saf ☺
Alabileceksin . Ya kardeşim ben ne elimi yoruyorum ki500-600 lira verip üstüne milletin tribini çekmeye devam edin ben önerimi yaptım gerisini siz bilirsiniz

Ü

Üye silindi 505

sende haklısın nasılsa boyle bır forum var bazı konularda bılgın olmadıgında soru sorarım cevaplarlar bende yoluma bakarım derdındesın bu mantık yerıne paylasımını herkese yapsan yada bu ısı yapanlara lafın olmasa sana sonuna kadar hak verırım.

bencede sen elini kolunu yorma yapamadıgın yerlerde soru cevap kısmına sorularını sor bız cevaplarız ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.