Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Mbot errorsender hatası

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar günaydın hayırlı sabahlar.
Arkadaşlar oyunda DW stroge yanına gidince Mbot siyah ekran hatası veriyordu. Araştırmam sonucu son eklediğim 4 grouplu NPC'de errorsender hatası aldığımı farkettim. Sadece MBOT ile bu hatayı veriyor. NPC'de sorun yok herşey alınabiliyor. Ama NPC yi başka bölgeye taşıyorum Taşıdığım yere gittiğimde de mbot siyah ekran hatası alıyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
168
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar günaydın hayırlı sabahlar.
Arkadaşlar oyunda DW stroge yanına gidince Mbot siyah ekran hatası veriyordu. Araştırmam sonucu son eklediğim 4 grouplu NPC'de errorsender hatası aldığımı farkettim. Sadece MBOT ile bu hatayı veriyor. NPC'de sorun yok herşey alınabiliyor. Ama NPC yi başka bölgeye taşıyorum Taşıdığım yere gittiğimde de mbot siyah ekran hatası alıyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Yanlış atılan pach den olduğunu düşünüyorum yedek aldıysan eğer tekrar düzenleyip pach atmanı tavsiye ederim

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Çözümü buldum arkadaşlar. Sizlerinde bilgisi olsun mbot siyah ekran hatalarının başlıca sebebi textusiystem. Sorun giderildi.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.