Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Mbot Magic Stone toplatma sorunu.

isabyr

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar konuyu doğru yere açtığımı umuyorum, yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
Benim böyle bir sorunum var. Bottan magic stone toplamamasını ayarlamama rağmen yinede topluyor. Eşyalar kısmında stone sağ tıklayıp açılan küçük pencerede toplamaması için gerekli tikleri kaldırmama rağmen yine aynı, pet çantası doluyor durmadan.

Not: Her server'da olmuyor. Bugün bir server'a başladım ilk defa karşılaştım bende böyle bir durumla.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi forumlar

Adsız.png

V

V4N_HELLSING

Acil yardım gibi 🆚 Büyük başlık ile yazmak konu açmak konu silinmesi ve uyarı ⚠ almanıza sebebiyet verir.

örnek olarak işaretlemiş olduğunuz stoneyi örnek gösteriyorsanız onlar topla+pet ile topla eğer sorunu çözmek istiyorsanız

yapacağınız yani toplatmamak istiyorsanız botu durdurup
O stonleri seçip yani tikleri kaldırıp ayarları kaydet
Botu başlat işlemidir.

Oyla 0

isabyr

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Acil yardım gibi 🆚 Büyük başlık ile yazmak konu açmak konu silinmesi ve uyarı ⚠ almanıza sebebiyet verir.

örnek olarak işaretlemiş olduğunuz stoneyi örnek gösteriyorsanız onlar topla+pet ile topla eğer sorunu çözmek istiyorsanız

yapacağınız yani toplatmamak istiyorsanız botu durdurup
O stonleri seçip yani tikleri kaldırıp ayarları kaydet
Botu başlat işlemidir.
Onları yapıyorum ne yaparsam yapayım olmuyor. Tikler kalkıyor ama pet yinede topluyor stone karşısında yazan A B işaretide kalkmıyor. Bide sadece bu stone için geçerli değil 13DG tüm magic stoneleri topluyor.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Onları yapıyorum ne yaparsam yapayım olmuyor. Tikler kalkıyor ama pet yinede topluyor stone karşısında yazan A B işaretide kalkmıyor. Bide sadece bu stone için geçerli değil 13DG tüm magic stoneleri topluyor.

Merhabalar,
Öncelikle MOD arkadaşımın dediği gibi, toplama ayarlarını yapmanız gerekli.
Eğer A ve B seçim işareti kaldırılmıyorsa (kaldıramıyorsanız) sorun tamamen server ile alakalıdır.

Nasıl ki, sox itemlerde toplamaları iptal edemiyorsak, stonelerde o şekilde server'a eklendiği için ayarlar değiştirilemiyor ve default olarak toplanıyor.
13DG stoneler clean DB'lerde yok, sonradan ekleniyor ve bu serverda da sanırım öyle olmuş ve sox değerleri gibi değerler tanımlandığı için stoneleri toplatmamayı seçemiyorsunuz.

Varolan mBot klasörünü silip, mBot'u tekrar çıkartın ve hiç bir toplama ayarlaması yapmadan tabletlerin toplama ayarlarını kontrol edin, dediğim gibi default olarak toplanıyorlarsa (sox itemlerde ki gibi) sorun tamamen serverdan kaynaklıdır, bunu siz çözemezsiniz server sahibinin çözümlemesi gerekli.

Oyla 0

isabyr

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Merhabalar,
Öncelikle MOD arkadaşımın dediği gibi, toplama ayarlarını yapmanız gerekli.
Eğer A ve B seçim işareti kaldırılmıyorsa (kaldıramıyorsanız) sorun tamamen server ile alakalıdır.

Nasıl ki, sox itemlerde toplamaları iptal edemiyorsak, stonelerde o şekilde server'a eklendiği için ayarlar değiştirilemiyor ve default olarak toplanıyor.
13DG stoneler clean DB'lerde yok, sonradan ekleniyor ve bu serverda da sanırım öyle olmuş ve sox değerleri gibi değerler tanımlandığı için stoneleri toplatmamayı seçemiyorsunuz.

Varolan mBot klasörünü silip, mBot'u tekrar çıkartın ve hiç bir toplama ayarlaması yapmadan tabletlerin toplama ayarlarını kontrol edin, dediğim gibi default olarak toplanıyorlarsa (sox itemlerde ki gibi) sorun tamamen serverdan kaynaklıdır, bunu siz çözemezsiniz server sahibinin çözümlemesi gerekli.
Sanırım tamamen sizin dediğiniz gibi. İnternetten başka bir mBot indirdim bu forumun mBot programınıda indirdim yine aynı. mBot'u açıp giriş yap dedikten sonra clienti başlatmadan eşyalar kısmına bakıyorum default olarak 13DG Magic Stone'lar toplatmaya ayarlı ama işin garip tarafı oyunda kime sorsam böyle bir sorunla yaşamadıklarını söylüyorlar. Pc'ye yumruk atmamak için kendimi zor tutuyorum.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Sanırım tamamen sizin dediğiniz gibi. İnternetten başka bir mBot indirdim bu forumun mBot programınıda indirdim yine aynı. mBot'u açıp giriş yap dedikten sonra clienti başlatmadan eşyalar kısmına bakıyorum default olarak 13DG Magic Stone'lar toplatmaya ayarlı ama işin garip tarafı oyunda kime sorsam böyle bir sorunla yaşamadıklarını söylüyorlar. Pc'ye yumruk atmamak için kendimi zor tutuyorum.
Bu ayar sende böyleyse, onlarda da öyledir. Seninle alakası yok bu sorunun, tamamen oyundan kaynaklı.
Sox itemlerde nasıl ayar değiştiremiyorsan, bunlarda öyledir, değiştirilemez.

sBot kullanmayı deneyebilirsin, bende yıllardır mBot kullanıyordum son 2 aydır sBot kullanıyorum, mBot'tan daha stabil, kolay ve seri.
(Default'lar değiştiriliyor mu buna dikkat etmedim ama deneyip bakabilirsin.)

Oyla 0

isabyr

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu ayar sende böyleyse, onlarda da öyledir. Seninle alakası yok bu sorunun, tamamen oyundan kaynaklı.
Sox itemlerde nasıl ayar değiştiremiyorsan, bunlarda öyledir, değiştirilemez.

sBot kullanmayı deneyebilirsin, bende yıllardır mBot kullanıyordum son 2 aydır sBot kullanıyorum, mBot'tan daha stabil, kolay ve seri.
(Default'lar değiştiriliyor mu buna dikkat etmedim ama deneyip bakabilirsin.)
Sanırım tek çözüm yolu bu. Oyun sahibine mesaj atsam sorun sendedir deyip kestirip atacağından eminim. Sbot kullanmak için sebebim oldu bu sorun 😄. Bu arada profil fotoğrafınıza kalbimi bıraktım 😄 Teşekkür ederim ilginiz için. 😊

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

Sanırım tek çözüm yolu bu. Oyun sahibine mesaj atsam sorun sendedir deyip kestirip atacağından eminim. Sbot kullanmak için sebebim oldu bu sorun 😄. Bu arada profil fotoğrafınıza kalbimi bıraktım 😄 Teşekkür ederim ilginiz için. 😊
Oyunun ilk playeri isen bi takım sorunlar oluşmuş olabilir,
İstersen tekrar indirmeyi dene 😊

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Elbette, bilgisi yoksa bu tür konular hakkında size vereceği cevap bariz budur.
sBot deneyip sonuçları yazarsanız sevinirim.

Ek olarak oyuna yeni bir güncelleme gelmediyse tekrar indirmenize gerek yok. (Download hızınız yüksek ise indirip deneyebilirsiniz ama sonuç değişmez.)

PP övgüleriniz için teşekkür ederim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.