Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Merhaba arkadaslar

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Vsroda payment sistem var

Arena coin
Iron
Gold
Copper felan ben bunlardan haric oyuna baska coin eklemek istiyorum bunun hakkinda fikri olan varmi

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Lütfen konu açmadan önce konu içeriklerini bir araştırın. Daha önce açıldı böyle bir konu sana yardımcı olacaktır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Hocam ben günlerce uğraştım ekleyemedim. İron coini değiştir istediğin bir coin yap. O şekilde devam et. Diğer türlü eklemek istersen sro_client ve gs editlemen gerekiyor. Bunun için de bilgi ve program bilgisi vs gerekiyor. Hiç girme.

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ben zaten eklemiycem db nereye eklycegimi biliyorum onemlin olan gs ve client nereye edit yapacagim onemli olan o

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Hocam sorunun çözümü maalesef kimsede yok gibi. O yüzden yeni bir ödeme sistemi eklemek yerine oyunda kullanmadığınız coinleri değiştirmenizde fayda var.
Konuyu çözüldü olarak değiştiriyorum.

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Gs üzerinde çok fazla codecave yapılması gerek, tam olarak mümkün mü ondan bile emin değilim. Asm konusunda bayağı uzman biri lazım bu iş için.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.