Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Merhaba arkadaşlar

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Herkese merhabalar veysel ben yaşım 26 eski bir srocu olarak uzun zamandır başlamayı düşünüyordum biraz araştırmam sonucu bu siteyi buldum oyuna başlamak istiyorum nereden indirmemiz gerekiyor

Ü

Üye silindi 340

Herkese merhabalar veysel ben yaşım 26 eski bir srocu olarak uzun zamandır başlamayı düşünüyordum biraz araştırmam sonucu bu siteyi buldum oyuna başlamak istiyorum nereden indirmemiz gerekiyor
kendine bir server mi açmak istiyorsun isro ya mı başlamak istiyorsun ? veya önereceğimiz bir private server mi istiyorsun kusura bakma anlamadım yeni kalktım açıklayıcı olabilirmisin :rolleyes:

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
kendine bir server mi açmak istiyorsun isro ya mı başlamak istiyorsun ? veya önereceğimiz bir private server mi istiyorsun kusura bakma anlamadım yeni kalktım açıklayıcı olabilirmisin :rolleyes:
Önerebileceğiniz private server istiyorum mümkünse pek para aktarmayacağımız yüksek levelli güzel bir server uzun süre oynamayı düşünüyorum çünkü teşekkürler

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Dostum öncelikle hoşgeldin, şuan hazır olarak isro oynayabilirsin ama şu saatten sonra tadı kalmadı, onun haricinde piyasada uzun süredir açık olan joysro, hitsro vb. private serverler mevcut ama şahsen önermiyorum bunları yöneticileri karaktersiz in teki, beklemede kal forumumuzda birçok sağlam karakterli kişiler mevcut yaza kendim açmayı planlıyorum ama ben haricinde çok sağlam server kuracak arkadaşlar var aramızda beklemede kal benim tavsiyem:)

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Dostum öncelikle hoşgeldin, şuan hazır olarak isro oynayabilirsin ama şu saatten sonra tadı kalmadı, onun haricinde piyasada uzun süredir açık olan joysro, hitsro vb. private serverler mevcut ama şahsen önermiyorum bunları yöneticileri karaktersiz in teki, beklemede kal forumumuzda birçok sağlam karakterli kişiler mevcut yaza kendim açmayı planlıyorum ama ben haricinde çok sağlam server kuracak arkadaşlar var aramızda beklemede kal benim tavsiyem:)
Hoşbuldum en azından zaman geçirmek için denenbilir yardımların için sağol server için hayırlısı olsun davetini bekliyorum

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Hoşbuldum en azından zaman geçirmek için denenbilir yardımların için sağol server için hayırlısı olsun davetini bekliyorum
Teşekkürler, şuan zaman geçirmek için istiyorsan tavsiye edebileceğim ruby online var gir takıl güzel ortamı var belli süre rahat takılırsın

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.