Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Merhaba

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Hoş geldin Engin. ^^

Oyuncular hakkında yazdıkların o kadar doğru ki, hal böyle iken hiç bir serverin 3 aydan daha fazla ayakta durabilmesi gerçekten imkansız neredeyse.

Zira kendini Silkroad Community diye tanıtan, bir grup guild masterinden oluşan insanların para karşılığında serverler ile anlaşıp 2 hafta oynayıp çekilmesi. (En basit örneği; Rebellion'un hiç bir yerde konusu, tanıtımı vs. yokken ben 1 ay evvelden biliyordum çünkü bu Community Rebellion'da oynama kararı almıştı. :)

Yani SilkRoad bitti, bitecek. Bazı yöneticilerin ve oyuncuların tutumlarından dolayı bu noktalara geldi, daha da kötüye gideceğini düşünüyorum...

Bu konu hakkında konuşursak eğer çok uzar gider... Tekrardan hoş geldin dostum, umarım kalıcı olursun. <3

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Hoş geldin Engin. ^^

Oyuncular hakkında yazdıkların o kadar doğru ki, hal böyle iken hiç bir serverin 3 aydan daha fazla ayakta durabilmesi gerçekten imkansız neredeyse.

Zira kendini Silkroad Community diye tanıtan, bir grup guild masterinden oluşan insanların para karşılığında serverler ile anlaşıp 2 hafta oynayıp çekilmesi. (En basit örneği; Rebellion'un hiç bir yerde konusu, tanıtımı vs. yokken ben 1 ay evvelden biliyordum çünkü bu Community Rebellion'da oynama kararı almıştı. :)

Yani SilkRoad bitti, bitecek. Bazı yöneticilerin ve oyuncuların tutumlarından dolayı bu noktalara geldi, daha da kötüye gideceğini düşünüyorum...

Bu konu hakkında konuşursak eğer çok uzar gider... Tekrardan hoş geldin dostum, umarım kalıcı olursun. <3
Hoşbuldum :giggle:
Evet bu konu ciddi olduğu kadar çok da uzun bir konu ama acilen türk playerlerinin kendine gelmesi lazım :giggle:

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
Tam benim kafa hoşgeldin dostum. Bununla ilgili bir konu açmanı öneriyorum.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Tam benim kafa hoşgeldin dostum. Bununla ilgili bir konu açmanı öneriyorum.
Hoşbuldum teşekkür ederim. İleriki zamanlarda konu açılabilir şuanda başka bir böleye taşındığımdan dolayı geçici ara verdim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.