Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Merhaba

• Konbuyu başlatan ferhat1
  • Başlangıç tarihi
F

ferhat1

10 DG SİLAHLARA UYUMLU GLOW SWİCHER OLAN VARSA PAYLAŞABİLİR Mİ ?

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
mantık aynı zaten sıkıntı o değil sıkıntı glowu kullandığında dönüşecek bsr yi nasıl yapıcaz
Hangi dereceye dönecekse onun bsr si seçilecek asıl iş resinfo da, verilecek glow efekti resinfodan ayarlanacak tabi particles de de olacak o efekt hem switcher hem glow bir arada verilebilir mesela

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Hangi dereceye dönecekse onun bsr si seçilecek asıl iş resinfo da, verilecek glow efekti resinfodan ayarlanacak tabi particles de de olacak o efekt hem switcher hem glow bir arada verilebilir mesela
Çok karmaşalı kurmaşalı bir mevzu glow ya.
Mesela 5 adet switcherin var, 3 tanede glow rengin var diyelim.
Switcher için silahı 1 kere kopyalıyorsun, peşine glow için bidaha kopyalacaksın, sonra bidaha.
Oturup düşünüyorum, beynim yanıyor vazgeçiyorum. :D

Şuraya bak, sadece fight weaponlar için 352 satır glow. :D
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Çok karmaşalı kurmaşalı bir mevzu glow ya.
Mesela 5 adet switcherin var, 3 tanede glow rengin var diyelim.
Switcher için silahı 1 kere kopyalıyorsun, peşine glow için bidaha kopyalacaksın, sonra bidaha.
Oturup düşünüyorum, beynim yanıyor vazgeçiyorum. :D
Evet sıkıntısı o, diyelim ki 11 dg silahlar, toplam 10 adet silah var diyelim iki ırk için;
Sadece switch için 10 adet kopya ve sadece glow için de 10 adet kopya gerekiyor. 2si bir arada da yapılabilir öyle olursa 10 kopya yeterli ama ayrı ayrı toplam 20 kopya gerekli orijinal hali için zaten kendi orijinal seviyesi var onun için kopyaya gerek yok zaten.

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Ben joysrodan çektim onları kullanıyorum daha düzenli ve daha seksi burda sanırım 8 9 ayrı glow var😁

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Evet sıkıntısı o, diyelim ki 11 dg silahlar, toplam 10 adet silah var diyelim iki ırk için;
Sadece switch için 10 adet kopya ve sadece glow için de 10 adet kopya gerekiyor. 2si bir arada da yapılabilir öyle olursa 10 kopya yeterli ama ayrı ayrı toplam 20 kopya gerekli orijinal hali için zaten kendi orijinal seviyesi var onun için kopyaya gerek yok zaten.
İşte uzun zamandır bunu farklı yoldan çözemediğim için sıkıntı.
Mesela adam 10D Spear'a 13D switcher kullandı, buna Sarı glow basmak istiyor.
Gidip 2 saat npcden 13D Spear Sarı Glow arıyacak.
Onu geç, senin onu yapmanda zulüm.

Swither gibi, kopyalanmadan sadece scroll ile particles değiştirilse mükemmel olur. :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.