Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım merhaba

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Piyasaya sürülmeden sadece joymax'ın belirlediği tester kişiler girebilir, bu her oyunda böyledir tarihleri karıştırmayın. Yukarıya kanıtlı video'da bıraktım.

Sallamasyon serbest elbet ama azıcık tutarlı sallayın be karşim :p

20 yaşındaki birinin 15 yıldır sro oynuyorum deyip 5 yaşında çar kasmaya başlamış olması gibi komik bir tespitin içine düşmeyin sonra :ROFLMAO:
Sonuç olarak oyun 2002'de çıktı, ben 2005'de başladım. Vikipedinin vermiş olduğu bilgilere dayanarak 2002 dedim ben ?
Son yazdığın benim içinse 21 yaşındayım 14 yıldır sro oynuyorum ;)

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,566
Ödül Puanları
113
Sonuç olarak oyun 2002'de çıktı, ben 2005'de başladım. Vikipedinin vermiş olduğu bilgilere dayanarak 2002 dedim ben ?
Son yazdığın benim içinse 21 yaşındayım 14 yıldır sro oynuyorum ;)

Yok ben orda kimseye atıfta bulunmadım sadece camia geneli için yazdım :)

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Piyasaya sürülmeden sadece joymax'ın belirlediği tester kişiler girebilir, bu her oyunda böyledir tarihleri karıştırmayın. Yukarıya kanıtlı video'da bıraktım.

Sallamasyon serbest elbet ama azıcık tutarlı sallayın be karşim :p

20 yaşındaki birinin 15 yıldır sro oynuyorum deyip 5 yaşında çar kasmaya başlamış olması gibi komik bir tespitin içine düşmeyin sonra :ROFLMAO:
bu videoyu çekerken o oynayan kişi benm hiç unutmam isy çıkartmışlardı ölmüyor lan bu diyip oyunu kapatmıştım hey gidi günler :D :D

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
1.239 diyorsun torrenttekide öyle belki girer dene istersen
Değil dostum. Bu newer client. Yani isro ile karşılaştırırsak legend 7'nin son zamanlarına denk gelen bir client. Yani 110 cap. Benim aradığım ise offical isro legend 4 plus v1.226~v1.239 arası client arıyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.