Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Merhaba

Tamina

.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Selam, uzun zamandır silkroad oyuncusuyum fakat artık edit vs. işleri ile ilgilenmek için araştırmalara başladım. Kafamda yeni bir server düşüncesi mevcut ama bunu gerçekleştirmek için işinde iyi editöre ihtiyacım var bu konuda yardımcı olmak isteyen olursa iletişime geçebilir. Bu arada vsro forumları içerisinde en iyi forumun burası olduğunu düşünüyorum. Forumun gelişmesinde ne kadar hak sahibi emek sahibi arkadaş varsa eline sağlık.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,760
Ödül Puanları
213
Aleyküm selam, foruma tekrardan hoş geldiniz.

Tamina

.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Dipnot : Discord hesabım, Tamina#1228 editör olarak yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım ekleyebilir buradan görüşmelerimizi gerçekleştirebiliriz. Tekrardan iyi forumlar!

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
Selam, uzun zamandır silkroad oyuncusuyum fakat artık edit vs. işleri ile ilgilenmek için araştırmalara başladım. Kafamda yeni bir server düşüncesi mevcut ama bunu gerçekleştirmek için işinde iyi editöre ihtiyacım var bu konuda yardımcı olmak isteyen olursa iletişime geçebilir. Bu arada vsro forumları içerisinde en iyi forumun burası olduğunu düşünüyorum. Forumun gelişmesinde ne kadar hak sahibi emek sahibi arkadaş varsa eline sağlık.
Merhaba hoş geldiniz! Şimdiden ilerideki serverınızda başarılar dilerim. Forum içerisinde bir çok şey bulunmaktadır kendiniz deneyip öğrenmek isterseniz forum içerisinde sorunlar ve çözümleri kısmına takıldığınız yerlerde konu açabilirsiniz ^^

İyi günler dilerim , İyi forumlar ve tekrar hoş geldiniz!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,638
Ödül Puanları
605
Eğlenceli vakit ve iyi forumlar dilerim. :) Hoş geldiniz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.