Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Merhabalar Editör Arıyorum

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
Merhaba kolay gelsin herkeze işinde başarılı bir cok referansı olan editör arıyorum .

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
bütçeniz nedir ?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Discord üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. BURAK ŞERİT#0830

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
bütçenize en uygun fiyatta bende yapablirim. ilgilenirseniz... Discord: Rouran#9619

ruya

.
Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
çözemediğin bir şey olursa konu ac yardımcı oluruz

Ü

Üye silindi 3096

Merhaba kolay gelsin herkeze işinde başarılı bir cok referansı olan editör arıyorum .
editor bulunca iş yaptırmadan öncede konu aç bu editore iş yaptıracam veya buna iş yaptıracam güvenilirmi gibisinden az çok adı çıkmış kendine alan adı almış site açmış editli buglu dbyi sanki sıfırdan yapmış gibi tanıtıp satıp kazıklayan çok gördük bu duruma @DragonBlade ' de düşmüştü eskiden :)

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
editor bulunca iş yaptırmadan öncede konu aç bu editore iş yaptıracam veya buna iş yaptıracam güvenilirmi gibisinden az çok adı çıkmış kendine alan adı almış site açmış editli buglu dbyi sanki sıfırdan yapmış gibi tanıtıp satıp kazıklayan çok gördük bu duruma @DragonBlade ' de düşmüştü eskiden :)
önerin için teşekkür ederim piyasada duyulmayan kişiler ile calışmayı ret ediyorum araştırmadan iş yapmıyorum yinede payşacağım

Ü

Üye silindi 3096

önerin için teşekkür ederim piyasada duyulmayan kişiler ile calışmayı ret ediyorum araştırmadan iş yapmıyorum yinede payşacağım
dediğim şahısta adını elbet duymuşsundur şuan damlamamış daha konu görenler kısmına :D Premium rankı var işte bi ara 130 cap mı ne db yaptırmıştı bugsuz sıfırdan yapmışmış meğer bi baktı 130 Cap Exadus online database'si mi fighters sro database' sinimi ne satmış buna :D tabi allahtan adam verdiği parayı çıkartmış açtığı svden fakat sonuçta kazıklamış oldu bugsuz sıfırdan yaptım diyip o yüzden konu açman en iyisi olacak

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.