Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Merhabalar, şimdiden memnun oldum :)

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar herkese iyi forumlar diliyorum.

Adım Samet, 25 yaşındayım, Kocaeli'de yaşıyorum. Aslen
'luyum. :)
vSRO. org ailesini serveri ile tanıdım. Hem yetkilileri olsun, hem yetkilileri olsun çok değerli, samimi insanlar. Bu sayede kendimde bu forumda olma ihtiyacı hissettim.

Biraz oynadığım oyun hakkında bilgiler vereyim;
Uzun yıllardır(~2008'den itibaren) Silkroad Online oynuyorum. iSro'yu en son 110 cap iken oynadım. Daha sonrasında private serverlerin yaygınlaşması ile private serverlerde oynamaya başladım.
1-2 Ay önce de twitch'de silkroad online yayınları yapmaya başladım. Bilgisayarım çok iyi olmadığından çok sıklıkla yayın açan ve geniş kitlelere ulaşabilen birisi olamadım henüz.
Daha çok kendi çapımda arkadaş çevrem ile oynadığım serverdeki insanlar ile yayında etkinlikler yapmaya çalışıyorum. Twitch yayıncılığını para kazanmak için değil de kendime bir eğlence bir zevk seçeneği oluşturmak için yapıyorum.

Silkroad Online - Char nick : Karabulut (genellikle)

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Aramıza hoşgeldin :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Aramıza hoş geldin. :) Umarım kalıcı olursun. ❤️

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Vsro.org'a hoşgeldin :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.