Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Merhabalar yardıma ihtiyacım var.

mrthrmnts

.
.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Eski bir silkroad oyuncusu olarak ( 90 cap AEGE serverında 90da bıraktım ) yeniden bu oyunu oynamak istedim. Oyuna başlamadan önce biraz araştırdım ve gördüm ki gerçek oyun tamamen paraya dönmüş ve yerine yüzlerce pvp server çıkmış. Pvp server araştırdım birkaç tane denedim ama pek sarmadı. En son bulduğum thein ton ( srothienton.com ) diye bir server ilgimi çekti. Serverda 140 cap bütün skiller açık her yerde uniq var kasılması kolay ve eğlenceli fakat oyunun dili vietnamca :) karakterler bile değişik olduğu için ezbere oyun oynamaya çalışıyorum ve hiç keyifli değil. sro_client dosyasını değiştirdiğimde veya media.pk2 içindeki type.txt düzenlediğimde dilini değiştireceğimi öğrendim ama type.txt düzenlediğimde dil değiiyor fakat oyuna girdiğimde karakter hareket etmiyor, HP,MP gelmiyor. sro_client değiştirdiğimde ise oyuna giriyorum ve hemen hata verip oyundan atıyor verdiği hatanın ekran görüntüsünü paylaştım. Siz değerli arkadaşlarımdan isteğim beni de aranıza almanız ve bana yardımcı olmanızdır. Çok teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    261.7 KB · Görüntüleme: 23

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Eski bir silkroad oyuncusu olarak ( 90 cap AEGE serverında 90da bıraktım ) yeniden bu oyunu oynamak istedim. Oyuna başlamadan önce biraz araştırdım ve gördüm ki gerçek oyun tamamen paraya dönmüş ve yerine yüzlerce pvp server çıkmış. Pvp server araştırdım birkaç tane denedim ama pek sarmadı. En son bulduğum thein ton ( srothienton.com ) diye bir server ilgimi çekti. Serverda 140 cap bütün skiller açık her yerde uniq var kasılması kolay ve eğlenceli fakat oyunun dili vietnamca :) karakterler bile değişik olduğu için ezbere oyun oynamaya çalışıyorum ve hiç keyifli değil. sro_client dosyasını değiştirdiğimde veya media.pk2 içindeki type.txt düzenlediğimde dilini değiştireceğimi öğrendim ama type.txt düzenlediğimde dil değiiyor fakat oyuna girdiğimde karakter hareket etmiyor, HP,MP gelmiyor. sro_client değiştirdiğimde ise oyuna giriyorum ve hemen hata verip oyundan atıyor verdiği hatanın ekran görüntüsünü paylaştım. Siz değerli arkadaşlarımdan isteğim beni de aranıza almanız ve bana yardımcı olmanızdır. Çok teşekkür ederim
textuisystem, texdata_object vb. bunlar gibi dosyalar mevcut clientde bunların hepsini çevirmen gerekli. Ama şöyle yapabilirsin forumda bu konu 'da hazır çevrilmiş hali mevcut, bu textleri tek tek aç en alt satırına bak bakalım hangi yazı ile bitiyor ardından o yazıyı kopyala bu sefer client de bulunan textlere gir ctrl+f ile o yazıyı arat bulduktan sonra altındaki satirları kopyala indirmiş olduğun texte işle. Bunları bütün text dosyaları için yap ondan sonra clientin içine at dosyaları hata almazsın genel şeyler çevrilmiş olur sadece sonradan eklenenler farklı dil olur onlarida kendin çevirmeye çalışırsan sorun kalmaz.
Umarım anlatabilmişimdir ?

Oyla 0

mrthrmnts

.
.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yardımın için çok teşekkür ederim @takiru, @Senua emeğine sağlık direk media yükledim düzeldi iş yerinde olduğum için fazla vakit ayıramadım eve gittiğimde bakmak için sabırsızlanıyorum :) @RelaysGG evet dediğiniz gibi yedek aldım yardımınız için teşekkür ederim ?

Oyla 0