Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
ecsro fena sardınız hadi hayırlısı :D
Gittiği yere kadar uğraşıcam usanmadan hala devam ediyorum, ve devam etmeyede devam ediyor olacağım. (Bazı sorunları çözüldüğünde güzel olacağını düşünüyorum (Orjinal autopotion penceresi, battle arena, ctf gibi eventleri çalışır bir vaziyete getirebilirsem güzel olacak. (Fortress wardan ümidimi kestim) fakat ama diğerleri üzerinde uğraşmaya devam edicem. :)

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Güzel paylaşım.

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
[QUOTE = "Pyrodox, bài đăng: 50812, thành viên: 801"]
Xin chào các bạn, cơ sở dữ liệu được chia sẻ bởi Lunixx không được khôi phục, tôi đã quản lý để sao lưu nó lên SQL Server 2008 trong những nỗ lực lâu dài.
Tôi đã khôi phục và sao lưu máy chủ SQL đến năm 2008 và cơ sở dữ liệu sạch sẽ.

Bạn có thể tải về cơ sở dữ liệu ở đây.

Nếu sau khi tải xuống ứng dụng khách này trong liên kết lớn mà tôi đã đưa ra ở trên, GameServer.exe vẫn ở mức 90%. GIẢI PHÁP CỦA VẤN ĐỀ: Lấy tệp dữ liệu tôi sẽ đưa ra dưới đây và loại bỏ vấn đề.

Ekli dosyayı görüntüle 7330

[/ TRÍCH DẪN]

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.