Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Merhaba arkadaşlar Lunixx'in paylaştığı database restore edilmiyordu ben bunu uzun uğraşlar üzerine SQL Server 2008'e yedeklemeyi başardım.
SQL server 2008'e restore edip yedeğini aldım database clean şekildedir.

Database buradan indirebilirsiniz.

Üstte verdiğim mega linkindeki bu clienti indirdikten sonra GameServer.exe %90da kalırsa. SORUNUN ÇÖZÜMÜ: Aşşagıdaki vereceğim data dosyasını çıkarıp atın sorun çözülecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 7330

teşekkürler

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba arkadaşlar Lunixx'in paylaştığı database restore edilmiyordu ben bunu uzun uğraşlar üzerine SQL Server 2008'e yedeklemeyi başardım.

Üstte verdiğim mega linkindeki bu clienti indirdikten sonra GameServer.exe %90da kalırsa. SORUNUN ÇÖZÜMÜ: Aşşagıdaki vereceğim data dosyasını çıkarıp atın sorun çözülecektir.

Hocam backup styx.rar'ın içinde ne var? İndirelim mi indirmeyelim mi çözemedim.

Alınan Beğeni
353
Ödül Puanları
63
sorunsuz açılıyor mu deniyen varmı

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Hello friends, the database that Lunixx shared was not being restored, I managed to back it up to SQL Server 2008 after long efforts.
I restored it to SQL server 2008 and backed it up. The database is clean.

You can download the database from here.

If GameServer.exe stays at 90% after downloading this client in the mega link I gave above. SOLUTION OF THE PROBLEM: The problem will be solved by extracting the data file that I will give below.

thaaaaaaaaaaaaaanks

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

ulaşabilirsiniz. (

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.